Zumba ® - Otázky Ako cvičiť

Chcete robiť niečo pre Resetovať Tela, ALE kamoš Strach, hanbíte SE neveríte si? Zumba ® JE cvičenie pre každého. Neváhajte nájdete Profesijné si odpovede Tu Na vázu Otázky, ktoré Vás trápia edited rozhodovaní, či ak si Jit Alebo neísť Zumba ® zacvičiť.


Stručne o Zumba ®

Zumba ® JE cvičenie, JE TO tanec, JE TO zábava. JE TO kombinácia niekoľkých atraktívnych aktivít, ktoré vedú k jedinému cieľu. Posilniť váza Tela, schudnúť prebytočná Kila, vytvarovať postavu, zoštíhliť žiadané partie Hlavné získať dobrú pohodovú náladu uvoľnenú. Jedná sa o cvičenie vedenom v duchov aerobiku, tanca intervalového cvičenia.

Rada z Vás si iste tým rada Zumba ® vyskúšala Na vlastnej koži Alebo už Tak som urobila, ALE nie ste si istí, či je všetko v poriadku. Jestli lekcie, Na ktoré chodíte, sú dostatočne Dlhé, ktorú z lekcií JE vhodné navštevovať Zo začiatku, či sú lekcie Zumba ® bezpečné pre Vás, pre váza Deti Alebo zhotoviť pre seniorov.

Čítajte dale dozviete sa odpovede na všetky vázy Základné Otázky!

Otázka č 1: Môžem chodiť do Zumba ®, Reali neviem tancovať?

Samozrejme, Zumba ® neni pre tanečníkov, JE pre kohokoľvek, kto chce niečo urobiť pre Resetovať Tela pre svoju Dusi. Lektor navyše UCI Zo začiatku Len jednoduché kroky, ktoré neni zložité si zapamätať cvičí SE tempe v pomalšom. V tejto časti sa teda naučíte Základné prvky, ktoré o sebe edited využívajú ďalšom cvičení.

Akonáhle dôjde k zrýchleniu, nebude pre Vás Problém využiť Toho, čo ste o sebe naučili v predchádzajúcich minútach Alebo môžete jednoducho spomaliť. Základom JE TO, Zo cvičíte, že sa bavíte Zo SE nebojíte vyskúšať Nových vecí.

Otázka č 2: Preco Aktívna edited lekcia Zumba ® trvá Len 45 minút?

Klasická lekcie Zumba ® (nie pre seniorov), trvá 60 minút diéty. V tejto časti sú rozložené jednotlivé pasáže cvičenie. Prvý z nich je tzv zahrievacie, kedy JE nutné rozprúdiť krvný obeh stimulovať Tela Na Vyššia záťaž, Na Vyššom aktivitu.

V ďalšej časti Potom cvičenia dochádza k intenzívnemu, ktoré trvá Okolo 45 minút. Dôvod je jednoduchý. Výskumy ukázali, že pre správnu srdcovú aktivitu jej posilnenie je potrebné mierne záťaž, aby po dobu Okolo 30 minút. Jednorazové preťažovaniu srdcového svalu edited cvičenia edited by. po dobu 90 minút vedie k tomu, Ze si Srdiečko oddýchne.

Zumba ® SE neradí Medzi aktivity s miernou záťažou. Prota sú usporiadané lekcie Tak, Zo 45minutová edited JE Aktívna, posilňujúce váza Srdiečko. JE TO tá najlepšia voľba fitness plánu, ktorý si môžete naordinovať, ak budete cvičiť pravidelne Zumba ® Alebo inú aeróbnu aktivitu 2x az 3x v týždni. Záleží samozrejme zhotoviť Len len na vás, v jake fyzickej kondícii SE nachádzate Ako intenzívne chcete Resetovať Tela precvičiť posilniť.

Otázka 3: Je vhodné navštevovať lekcie Zumba ® Len občas?

Spousta z Vás si iste Dosť zložito hľadá Voľný čas, ktorý môžete venovať Len sam sobe svojmu telu. Existuje rada záujmov aktivít, Alebo taky povinností, ktoré musíte plniť JE Potom niekedy Dosť zložité si naplánovať svoj cvičebný harmonogram. Túto edited nemožno ALE zanedbať.

Aj SE Zumba ® pre JE edited s inými činnosťami. Ak o sebe Jim nevenujete náležitú starostlivosť, nedosiahnete požadované výsledky. Zumba ® JE forma aeróbneho cvičenia, ktoré Má ZA skej posilňovať, zeštíhlet spevniť Tela. Návšteva týchto hodín 1x za mesiac sa tak stane naozaj Len odreagováním zábavou, ale nebude mať žiadané účinky pre Vasu postavu.

JE Na Vás, aký prístup k Zumba ® po jej vyskúšaní zaujmete. Môžete Ho Brať edited formulované tanca, keď si s priateľmi zájdete zablbnout, zaradiť odreagovať od všedných problémov SE, Alebo edited formulované účinného športu telesnej aktivity pre váza Tela. Ak si vyberiete druhú formulované, JE určite vhodné navštevovať lekcie 2x týždenne, aspoň 1x týždenne Alebo v kombinácii s inou aktivitou (tae-bo, aerobik, step aerobik, plávanie, ai.).

Otázka č 4: ktorý? Kalórií môžem spáliť edited lekciu Zumba ®?

V tomto prípade všetko záleží na vašom tele Na vašom metabolizme. Sú ľudia, ktorí po jedne hodine cvičenia Zumba ® spálili aj 1000 kalórií, iní dosiahli Len Na polovicu tejto hodnoty. VŠETKO JE závislé od vášho veku, VÁHY, intenzitou cvičenia, od Toho, Ako často o sebe venujete aj iným aktivitám športovým. V priemere o sebe uvádza, że cvičiaci spáli po jedne lekcii 600 až 800 kalórií. A neni zaiste malo!

Otázka 5: Nie som príliš neforemné / á pre TOTO cvičenie?

Zumba ® JE cvičenie pre každého, nezáleží Na tom, ktorý? MU JE rokov, jestli JE Vysoký ci Malý, chudý Alebo jestli Má Pár kíl Na vic. Vy ste tí, ktorí si SLI zacvičiť Zumba ® VAM sa umožní. Ak v priebehu cvičenia cítite sami u seba nedostatky v te podobe, Zo nestíhate, Zo JE záťaž príliš vysoká tempo Rýchle, neni nič jednoduchšie, nez spomaliť.

Vyraďte z daného cviku pohyby rúk robte Len príslušné úkrok. Akonáhle zistíte, Zo kamoš OPET dostatok Energie, môžete zapojiť do cvičenia aj Ostatné partie edited. Celý Rytmus cvičenie si udávame sami. Lektor vás vedie motivuje k vyšším výkonom, ALE VY sami zhodnotíte, akú hranicu nemôžete v danej hodine prekonať.

V žiadnom prípade SE nehanbite neobracajte SE Na druhej. Tí druhí môžu totiž tieto lekcie navštevovať už oveľa dlhšie nez vy Na začiatku boli už rovnakej situácii. Sami nepoznali kroky, nedokázali skoordinovať pohyby rúk nôh, nekriminalizovali dychové. Preto neváhajte takéto myšlienky si Ani Nedopusťte. Choďte si zacvičiť!

Otázka č 6: Môžem si Na lekciu Zumba ® priviesť Resetovať známe, ABY SA pozreli?

Otázka Na túto odpoveď nebude úplne jednoznačná. Záleží najmä Na lektorovi hodiny, Ako si tieto vecí svojich v rámci kurzu vyrieši. JE však jedno Malé odporúčania, ktoré JE vhodné akceptovať pre úspech lekcií Zumba ®, aby dovoliť svojim cvičícím si Na lekciu priviesť Diváka Ci Divákov.

Spravidla Je táto možnosť obmedzená raz lekcií, kedy dotyčný sa môžete zoznámiť s tim, čo sa Zumba JE ®, má možnosť si porozprávať s ostatnými cvičícími urobiť si svoju vlastnú predstavu, či v sebe nasledujúcich hodín chcel zúčastniť, prípadne sebe aj sam aktívne robiť cvičenia zapojiť. Vidi zhotoviť Na Vás samotných, Zo SE nielen bavíte, ALE taky poriadne športujete Zo Po hodine cvičenia SE nedokážete SE záujem baviť o ničom inom.

Preto neváhajte Vyskúšajte SE dohovoriť s vašim lektorom. Zaiste VAM vyjde v ústrety, pretože som sa na moze takto získať Nových cvičiaci, ktorí budú mit o jeho hodiny VÁŽNY záujem.

Záverom Prvého dielu otázok o Zumba ®

V prvej časti ste si mohli prečítať odpovede Na prvých šesť otázok, ktoré Vás trápia ohľadom cvičenie Zumba ®. Veríme, že ste našli v NICH tú svoju, ktorú si kladiete. Veľa z Vás určite ALE stale Váha premýšľa aj nad tim, Ako správne cvičiť, či JE nutné posilňovať ci co je vhodné pre jeho srdce jeho telesnú kondíciu.

V druhom diele o sebe teda dozviete:

* Milujem nutné, ABY bol súčasťou Zumba ® silový Tréning?
* Ako dlho, ako môžem akú intenzitou vôbec cvičiť so zreteľom Na mňa Srdiečko?
* Kedy začínam spaľovať tuky?
* Aké sú zásady správneho cvičenia Všeobecné?
* Aký JE Váš ské cvičenie Zumba ® ci iného fitness cvičenie?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: