Strie - prevencia, laser

Objaví SE Reali priberie na váhe, rapídne schudne, po puberte pôrode IV. Vedľa celulitídy sú jedným z najčastejších problémov kozmetických. Ako vyzerajú? Ako o sebe ich zbaviť?Ako Jim predísť?Odpovede na tieto otázky o sebe dozviete v nasledujúcom článku.


Uvádza SE Zo, striami trpí 70% zien, az 40% mužov av tehotenstve predaji pred rekonštrukciou 90% budúcich mamičiek.

Čo sú na strie

IDE o drobné pajizvičky, ktoré o sebe objavujú Na povrchu pokožky vznikajú popraskaním elastických vlákien pod povrchom Koža. Vznikajú najmä v problémových oblastiach edited by najviac Na stehnách, zadku, bruchu, bokoch. Sú Veľké od niekoľkých milimetrov po niekoľko centimetrov az. Ich zafarbenie SE starobou meni od červenej, ružovej až po bielu farbu.

Ako vznikajú strie

Koža sa s rastom zväčšovaním objemu diky elastickým vláknam Sama naťahuje. Pružnosť Koža ALE s pribúdajúcim vekom klesá. Strie SE môžu objaviť edited extrémnym natiahnutie Koža, vvi športu, ci v tehotenstve, Alebo edited rýchlom raste puberte najmä V.

Strie v tehotenstve

U tehotných žien sa strie najčastejšie objavujú v prvých troch posledných troch mesiacoch tehotenstva v dolnej časti bruška. Jedinou prevenciou JE mazať si bruško krémy proti vzniku strií, Ci používať masážne telové oleje.

Maji strie Zdravie Vplyv Na?

Strie sú len estetickým problémom, nijako nesúvisí s Vašim zdravotným stavom. Objavujú sa aj u celkom zdravých ľudí. Svoju Rolu edited vzniku strií zohráva dedičná dispozícia hladina hormónov v tele. Môžete si JE ovšem privodiť aj nesprávnym stravovaním. Ak Váza Tela Nema dostatok bielkovín, vitamínu C minerálov, pravdepodobnosť vzniku strií SE zhotoviť zvyšuje. Vznik strií JE úplne bezbolestný.

Ako o sebe zbaviť už vzniknutých strií

Dobrou správou je, že strie môžu časom veľa zosvetlí stat SE predaji pred rekonštrukciou neviditeľnými, ale zbaviť sa ich úplne nemožno. Odporúča SE teda striám predchádzať. Ani laser strie nedokáže úplne odstrániť. Avšak existujú aj ĎALŠIE kúry, ktoré ich prejavy dokážu aspoň zmierniť. Preco teda JE nevyskúšať. V dnešnej dobe sú aj docela bežné navyše ich cena teda nedosahuje závratných výšin edited by to bolo ešte v nedávnej dobe.

Prevencia strií

Prevencia edited vznikom strií JE veľmi dôležitá. Okrem dostatočného prísunu tekutín, používajte Na rizikové partie kozmetické prípravky, ktoré obsahujú Látky na zvýšenie flexibility Koža. Môžete skúsiť aj olivový olej. CIM mastnejšia pokožka bude, tým Má Menšie tendenciu popraskať.

Starostlivosti v salónoch

Do kozmetického salónu si môžete zájsť Na mikrodermabráziu. Pri tejto zákroku dôjde k zjemneniu vyhladenie Koža. Jej cena sa pohybuje okolo 1000 Sk. Avšak odporúča SE tento zákrok aspoň dvakrát opakovať. Ak Na tele už strie kamarát, Vyskúšajte biolampu, who vydáva polarizované žiarenie, ktoré edited prenikanie do pokožky posilňuje bunkový metabolizmus, čo vedie k zrýchleniu obnovy Koža zhotoviť na urýchlenie hojenia jaziev. Dale môžete vyskúšať vákuovú masáž, who zlepší krvný obeh Váš Tela zbaví škodlivých toxínov. Vákuová masáž sa vykonáva pomocou vákuového Prístroje diky podtlaku SE ktorým pracuje navracia subkutánne väzive jeho pevnosť. Pokožka sa potom sťahuje tim SE jazvičky vyhladzujú. Odporúča SE masáž absolvovať minimálne v desiatich kúrach. Aby bol účinok čo najlepší, Doma používajte kozmetiku s kolagénom. Cena cele procedúry sa pohybuje okolo 4000 Sk, ovšem neni vhodná pre tehotné ženy.

Laser - odstránenie strií

Ako je už spomenuté vyššie, Ani laser nedokáže strie úplne odstrániť, moze ALE tento nepríjemný estetický Problém aspoň zmierniť. Veľmi dôležité JE TOTO pritom ošetrenie absolvovať čo najskôr potom, čo sa VAM strie objavia. Bohužiaľ, pretože strie vznikajú úplne bezbolestne, niekedy môže trvať aj niekoľko mesiacov, nez si ich všimnete. Laser strií jemne obrúsi vypne kožu, takže strie SE zmenší JE hladšia. Existujú rôzne typy laserov podľa typu farby strií, takže nezáleží či sú červené, biele alebo, laser SI s Nimi mel poradiť. Pri ošetrení budete cítiť Len jemné štípanie. Po zákroku býva Koža niekoľko dni začervenaná, môžu sebe objaviť aj Malé chrasty. K zahojeniu dôjde v priebehu dvoch až desiatich dní. Cena ošetrenie laserom SE pohybuje podľa množstva rozšírenosti strií Už od 550 Sk, Horné Hranice sebe však pohybuje až okolo 10 000 Sk.

Kozmetické prípravky preto striám

Na trhu nájdete Profesijné Rôzne prípravky proti striám. Medzi nimi aj tie, ktoré sľubujú zázračné ich odstránenie. Pamätajte Na až, Zo strie sebe úplne odstrániť nedá preto nedajte Na klamlivú reklamu zbytočne neutrácajte. V drogériách hľadajte výrobky označené edited telový olej proti striám, spevňujúci krém proti striám, telové biomáslo proti striám, Špeciálna Starostlivosť o strie, ošetrujúci krém Na strie, Alebo telový masážny olej. Ich cena sa pohybuje od niekoľkých 100 Sk az do 2000 Sk. K predaji pred rekonštrukciou Kazda kozmetická spoločnosť niektoré prípravky proti striám vyrába. Staci si vybrať značku, ktoré dôverujete who VAM vyhovuje.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: