Plážová zdravotná obuv

Ako o sebe blíži leto, čoraz väčšmi budeme túžiť po tom nazout Resetovať žabky. Nepotí sa v nich nohy navyše sú Lacnejšie, môžeme ich Tak mit hneď niekoľko paru. Problém je však v tom, Zo žabky nie sú Dobré pre Naše nohy.


V nasledujúcom článku o sebe dozviete dôvody, prečo by ste mali dat prednosť iným druhom topánok.

Žabky, Alebo zhotoviť plážovky ci ťapky sú svetovo najrozšírenejším typom otvorenej letnej obuvi. Pôvodné využitie tejto obuvi bolo však plánovalo na chodenie po pláži nie Na každodenné ci dlhodobé nosenie. Žabky SE však veľmi Rýchle presunuli aj do mesta.

Niečo z histórie žabiek

Žabky existujú zhruba po dobu 6000 rokov. Primitívne topánky podobné žabkám Nájdenie sú k jaskynných maľbách Na z Kamenné konca Doby, coz bolo zhruba 15 000 edited Letoch. Najstaršie dochované žabky sú z asi 1500 Pr. n. l v súčasnosti JE vlastné Britské múzeum. Prvé žabky boli vyrábané z rôznych materiálov, aby z papyrusu, z Koža, ZE dreva, Alebo zhotoviť z ryžových stebiel. Ich štýly boli odlišné, s rôznymi umiestneniami popruhu pre prst. Gréci napríklad využívali palec, Rimania Druhy prst av Mezopotámii SE využíval tretí prst. Vzhľadom k ich Dlhé histórii, sa pivo žabky zmenilo len veľmi málo.

V novodobej histórii SE Prvá žabky začali objavovať už Spojených štátoch po druhej svetovej vojne. Priviezli si JE vojaci prevažne edited vojnové suveníry. Najprv JE teda nosili samotní vojaci. Neskôr začali byt žabky Rôzne upravované rozšírili o sebe nemám ďalších vrstiev obyvateľstva. Stali SE neformálnym štýlom obliekania začali reprezentovať životný štýl v Kalifornii spojený SE surfovaním.

Žabky SE zhotoviť dostali Na červený koberec, Reali JE začali nosiť hollywoodske celebrity av súčasnosti môžeme JE vidieť i svetových módnych prehliadkach Na. Mimo tech ZA niekoľko stoviek, si môžete kúpiť napríklad žabky zdobené kryštálmi Swarovski ZA niekoľko tisíc korún.

Prienik žabiek do popkultúry JE hlavným dôvodom toho, že sa postupne stali súčasťou bežnej Módne kultúry podobne edited džínsy rozšírili SE Zo Spojených štatutárne nemám ďalších krajín Sveta.

Vo väčšine prípadov obsahujú žabky chemikálie

bývajú totiž vyrábané z. umelé gumy. Neni výnimkou, že sa v nich nájdu Látky edited Olovo, zinok, fosfáty prijímajúci ftaláty. Tieto Látky Pritom už v malom množstve môžu poškodiť imunitný systém Hormonálna tim spôsobiť Závažné ochorenia. Každým nosením SE do vášho edited by tieto Látky dostávajú CEZ kožu Na chodidlách. Samozrejme existujú výnimky, potom uz ALE nemožno hovoriť o lacných žabkách.

Väčšinou sú žabky vyrobené z mäkkej gumy

neponúka teda žiadnu podporu nožnej klenbe. Môžu o sebe síce zdať na prvý pohľad mäkké pohodlné, ALE Váza nohy SE po dlhodobejšom nosení začnú stáčať dovnútra smerom. Ak chcete muze spôsobiť bolesti členkov, pat, chodidiel prstov. So zlou obuvi navyše súvisí aj zlé držanie edited by následne bolesti chrbtice hlavy.

Žabky preťažujú Váza svaly šľachy

A kvôli tomu, že majú len jeden Popruh CEZ priehlavok tvarovaný do písmena V, ktorý neni ideálny pre udržanie nohe topánky na. Pri chôdzi teda musíte držať žabky prsty Na nohách, takže svaly šľachy robia prácu navyše, ktorú Maju správne vykonávať topánky. Takéto namáhanie svalov muze šliach vestu az k zápalu šliach.

Ploché topánky neprimerane napínajú Achillovu šľachu

Ak ste zvyknutí nosiť CEZ zimu topánky Na vyššom podpätku, CEZ leto VAM žabky prepínajú lýtkové svaly, čo vedie k bolesti nôh pocitu ťažkých nôh.

Žabky nemajú žiadnu podporu členkov

Teda vymknuté členky CEZ leto sú veľmi bežné.

Dale vedú k vzniku mozoľov popraskaných pat

Všetko čo o sebe dotýka Spodná strany chodidiel spôsobuje stvrdnutie Koža. Pretože v žabkách sú chodidlá vystavená naviac i vetra, váza Koža sebe ešte Viac vysušuje. Ak JE príliš Suchá, môžu vzniknú Hlboké trhliny rozpraskaná Koža môže začať krvácať, čo je veľmi bolestivé.
Žabky môžu zhotoviť spôsobiť bolesti bedier lekárska fakulta som spodnej časti chrbta.

Núti vás totiž meniť Vasu prirodzenú chôdzu. Zvyčajne obviniť kratšie kroky, coz namáha Ostatné časti chrbtových svalov, nez edited prirodzené chôdzu.

Dale neponúka žiadnu ochranu chodidiel

edited kamene, blato špinou. Rovnako Tak Váza chodidlá neochráni, ak VAM Na nohu niekto šliapne.

Odborníci nehovoria, Zo SE kamoš žabiek vzdať úplne. Sú skvelou obuvi pre pláž, bazény, Alebo sprchy. Odporúčam však v žabkách chodiť nie viac ako hodinu denne. Rozhodne JE nenosiť celý deň po mestskej dlažbe. Dôležité JE zhotoviť striedanie obuvi rôznych druhu.

Kvalitné plážová obuv

Odporúčame VAM Na pláž si zaobstarať Kvalitný zdravú obuv. Mate Na nohách staré žabky? Je čas na zmenu.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: