Tetovanie - tetovanie Tatier

Tetovaním SE nepyšní Len drsní motorkári. Tetovanie kolikráte zdobia aj nežné pohlavie neni Len záležitosťou estetickou, ALE aj určitým Nasim vyjadrením. Okrem najrôznejších ornamentov, si nechávame vytetovať dátumy narodenia našich Deti...


História tetovanie

Teoreticky neni možné určiť, kde prvýkrát tetovanie prebehlo. Vznikalo postupne nezávisle Na prípad, že by som mieste, aby Praktický svete po celom. Každopádne tetovanie JE známe niekoľko tisíc rokov. Dôkazom toho sú należy mumifikovaných tel už z dôb faraónov i Staré Číny. Táto edited by bola zdobena pomerne kvalitným prevedením tetovaním. Tetovanie plnilo dôležitú úlohu, určovalo zaradenie človeka som Spoločnosti.

V dnešnej dobe patrí tetovanie Medzi Moderné skrášlenie edited by sa u ľudí bez rozdielu veku.

Rozptýlite Váza pochybnosti o Vyhotovenie tetovanie

Jake Otázky Vás môžu napadnúť už spojitosti s tetovaním, poťažmo, odpovedzte si na tieto otázky pre Vás presvedčí, či tetovanie áno Alebo nie.

* Ste Pevné rozhodnuti nechať si urobiť tetovanie?
* Na akom mieste edited by si necháte urobiť tetovanie?
* Ako chcete mit Veľkej tetovanie?
* Aký motív si vyberiete pre tetovanie (pre Vás citovo dôležitý, náhodný, obrázok, Napis AJ.)?
* Nebude VAM tetovanie brániť obmedzovať? Moze SE stat, Zo vzhľadom k Vášmu typu práce, nebudete mit moču tetovanie, aby predovšetkým Na zjavne viditeľných miestach.
* Viete, že tetovanie JE trvalé?
* Viete, že tetovanie sa dá odstrániť Len laserom, zhotoviť niečo stojí?
* Viete, ktorý? Preskočených: tajný Váza tetovanie stat?
* Viete, ako si kamoš ošetriť pokožku po tetovanie?
* Prešli ste si starostlivo ponuku salónu, kde VAM vykonajú tetovanie?
* SLI ste o sebe osobne pozrieť do salónu, ktorý ste si vybrali pre tetovanie?
* Mate referenčné Na Tatier, ktorý VAM vykoná tetovanie?

Prekonzultoval ste všetky pre proti? Ak mate všetky tieto Otázky zodpovedané, Potom VAM zostáva ĎALŠIE Krok k realizácii tohto významného kroku.

Vybrania motívu, ktorý si necháte vytetovať

Ak sami nemáte presne vybratý motív (ornament, etnický kmeňový vzor, znaky, nápisy, kvety, zvieratá ai., Ktorý si chcete nechať vytetovať, kamoš možnosť si zhotoviť vybrať z katalógu vzorov, ktorý VAM určite ponúknu v každom dobrom tetovacom salóne Alebo Studiu. JE lepšie vyberať motív aj niekoľko mesiacov ai Reali nájdete Profesijné vhodný motív, je dobré ho nechať tetovači prekresliť, Edit Tak, aby ste nemali tetovanie, co uz moze zdobiť edited niekoľkých desiatok viac ľudí.

Princíp tetovanie

Tetovanie neni bezbolestné, aby VAM nebudeme nahovárať. Tetu SE do hĺbky maximálne 0,5 milimetra, sa špeciálnym dermatologicky testovanými farbami. Všetky ihly musi byt na jedno použitie, VŠE musi byt sterilný.

Pri tetovanie tým v žiadnom prípade nemala tiecť krv.

Strojčeky určené Na tetovanie

Strojčekov, ktoré sú určené Na tetovanie, JE Na trhu zveráku. Napríklad Elektrické Rotačný strojčeky švajčiarske VÝROBY zaručujú najkvalitnejšie prácu, minimálna bolestivosť, maximálna rýchlosť. Nesmiete však zabúdať, že ani desať najlepšie, najkvalitnejšie najdrahšie strojček VAM v rukách amatéra CEZ tetovanie, nezabezpečia Kvalitné Kerk.

Bolestivosť tetovanie

Aby sa, či Vás tetovanie Preskočených: tajný bolieť, Alebo nie, veľa závisí na vašej psychike prijímajúci prahu bolesti. Ak ste si vybrali väčšiu motív pre tetovanie, JE zhotoviť možné tetovanie rozložiť Na Viac sedenie. Všetko záleží Na domluvě Medzi Vami Tatier.

Čo Vás v tetovacom salóne Čaká

* Dohovoríte SE na tetovanie motívu s Tatier.
* Opýtajte sa, či dostanete určitý inštruktážna zoznam ŘADY k Vybrané aplikácii.
* Dohodnete Termín tetovanie.
* Spíšete Spolu zmluvu.
* Spíšete Spolu vyhlásenie o Vašom zdravotnom stave. Ak mate nejaké zdravotné ťažkosti, radšej praktického lekára Navštívte Vášho skonzultujte s tetovanie Nim možnosť.
* Zaplatíte zálohu.
* Prídete si nechať urobiť tetovanie, aby Termín v dohodnutý.
* Na rozhodne nechoďte tetovanie s alkoholom v krvi. Najvyššie JE, aby ste o sebe vyvarovali alkoholu najmenej deň VOPRED, pretože alkohol Redi krv tetovacie farba SE Potom vpravuje do horšie Koža. Môžete zhotoviť takto cítiť väčší lekárska fakulta. Aj Reali prídete Na tetovanie Len o sebe zvyškovým krvi alkoholom v, po zahojení tetovanie sú farby v koži väčšinou o Dosť svetlejšie nez obvykle. Ak chcete isté platí iv prípade, Reali pijete alkohol po Prevedenie tetovanie. JE vhodné aspoň jeden deň po tetovaní nepiť alkohol.
* Mesto, kde Preskočených: tajný vykonalo tetovanie, Tatier zbaví chĺpkov vydezinfikuje.
* Pripravený obrázok VAM Tatier obtiskne na vybrané miesto, posúdite jeho veľkosť aj umiestnenie.
* Tatier VAM vykoná tetovanie. Následne da CEZ Kerk ochrannú fóliu.
* Doplatíte Zvyšky ZA tetovanie.
* Môžete o sebe s tetovači dohodnúť, po určitej dobe Zo prídete, ABY VAM prekontroloval Kerk, prípadne poupravil.
* Počítajte s tým, že možno nezostanete u jedného tetovanie. Tetovanie predstavuje akúsi drogu. Väčšina tech, čo si nechala urobiť tetovanie, NEMA Len jedno.

Ktorý? Stojí tetovanie

Cena za tetovanie JE naozaj veľa Individuálne. Od A do Z toho dôvodu, že záleží predovšetkým Na veľkosť zložitosti ornamentu, ktorý si budete chcieť nechať vytetovať. Počítajte s minimálnou sumou Okolo 800 Sk ako maximálny? Ak chcete si už musíte zistiť v danom tetovacom Studiu.

Ako o sebe správať k tetovanému miestu

* Ochrannú fóliu si odlepte zhruba po piatich hodinách, od Prevedenie tetovanie. Ak VAM fólie nejde jednoducho sňať, namočte ju Vodou umyte tetovanie antibakteriálnym mydlom, vysušte čistým uterákom. Dodržujte prísnu hygienu, VŠE robte čistými rukami s, aby ste zabránili prípadnej infekcii.
* Tetovanie ktoré nemalo vyschnúť. Natierajte JE Masti slabounkou vrstvou, ktorú použijete niekoľkokrát ZA deň. Kerk potierajte Masti po dobu jedného týždňa. Dany typ Masti VAM poradia, Alebo rovno predá Tatier v tetovacom Studiu.
* Základná hojenie tetovanie trvá približne Päť dní. Po túto dobu by ste nemali tetované misto máčať vystavovať poveternostným podmienkam. Celkové hojenie trvá az mesiac. Po PETI dňoch sa už môže sprchovať, neodporúčame však kúpanie, saunu, pobyt som vírivke, pobyt v soláriu apod Po celkovom zhojenie, môžete tetované misto normálne vystavovať bežné každodenné záťaži.
* Radšej neberte žiadne lieky proti bolesti, po vykonanom tetovanie, Ani nepotierajte pokožku kožným anestetikom.
* Pocas hojenia Kerk JE Dobré nenosiť obopnuté Oblečenie Na mieste, kde JE tetovanie.
* Pri hojenie Kerk SE VAM zhotoviť môžu objavovať chrasty, rozhodne JE neškrabte Ani neodtrhujte.
* Ak sa vám na koži, v mieste tetovanie objaví začervenaná Koža, nemusí ísť hneď o infekciu, obmedzte však mazanie Masti, Alebo SE choďte spýtať osobne Tatier.
* Neľakajte sa, Reali Preskočených: tajný Kerk DVA dni po tetovanie vylučovať tekutinu, tzv mokvať. Mesto vždy osušte papierovými vreckovky.

Pre koho je tetovanie vhodné

Tetovať sebe moze nechať Praktický ktokoľvek, ak MU Zdravie dovoľuje. Podmienkou však podľa mel byt minimálny vek, do 18 rokov.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: