Dámske hodinky Guess

V sortimente dámskych Guess hodiniek nájdeme aj také, ktoré sú zdobené kryštálmi Swarovski. Takéto hodinky potom spájajú šperk a hodinky v jednom. Ocenia je náročné ženy a ženy, ktoré chodia často do spoločnosti.


Hodinky Guess - charakteristika

Firma Guess a jej počiatky

Spoločnosť Guess vznikla v roku 1981. Založili ju bratia Paul a Maurice Marciano, ktorí pochádzali z Maroka, ale žili vo Francúzsku a potom sa odsťahovali do Kalifornie. Aby mohli založiť firmu, požičali si peniaze. Ich prvým produktom boli vychýrené obopnuté džínsy "Marilyn". V priebehu osemdesiatych rokov si značka Guess získala obrovskú popularitu.

Prvú reklamnú kampaň značky Guess vznikla hneď v roku 1982. Reklamné kampane značky Guess sú preslávené tvárami ako Claudia Schiffer, Adriana Lima, Eva Herzigová, Drew Barrymore, Paris Hilton ai Deväťdesiate roky znamenali pre značku Guess pokles popularity, a to vzhľadom ku konkurencii (Calvin Klein, Diesel, Tommy Hilfiger, Gap). Po roku 2000 značka Guess znovu získala veľkú popularitu. Stavila na nový štýl a kampane s prvkami vzrušenie a vášnivého iskrenie, čo sa vyplatilo.

Vôbec prvé hodinky Guess sa na trhu objavili v roku 1983. Obľuba hodiniek Guess postupne zvyšovala, a tak nezostali iba v Kalifornii, ale rozšírili sa do celého sveta. V súčasnosti už túto značku pozná takmer každý. Firma Guess sa však neobmedzuje len na hodinky, ale zaoberá sa aj ďalšími produktmi. Okrem hodiniek si môžete zakúpiť aj šperky, oblečenie, módne doplnky, peňaženky a obuv. Výrobky značky Guess môžete zakúpiť vo viac ako 70 krajinách sveta.

U nás sa prvá kolekcia značky Guess objavila v deväťdesiatych rokoch. Prvé zákazníci boli ľudia so záujmom o módu a módne trendy. Teraz už má firma Guess svoje stálych zákazníkov. Na svete by sme napočítali viac ako 750 obchodov značky Guess. Každý rok značka Guess ponúka nové modely za prijateľnú cenu. Práve firma Guess patrí medzi tie, ktoré udávajú celosvetovej aktuálne módne trendy. Kúpou produktu od firmy Guess iste neoľutujete.

Prečo sa hodinky Guess teší tak veľkej obľube ľudí?

Jednou z výrazných charakteristík hodiniek Guess je originálny design. Vďaka ich neobyčajnému vzhľadu iste nezapadnete medzi dav. Každého totiž upúta vaša ruka ozdobená hodinkami značky Guess. Hodinkám Guess zároveň nechýba ani sexy imidž a elegancie.

Môžete si tak užívať závistné a obdivuhodné pohľady.

Originalita a inovatívnosť týchto hodiniek je preslávila po celom svete. Hodinky Guess okúzli svojou zmyselnosťou a čistou krásou. Lákajú vás hodinky, ktoré oplývajú neodolateľnú francúzsku vášňou? Toto všetko hodinky Guess ponúka! Hodinky Guess vždy vychádza z najnovších trendov, takže si môžete byť istí, že hanbu v nich robiť nebudete ...

Hodinky Guess - pre všetky vekové kategórie, pre mužov aj ženy

Hodinky Guess majú vo svojej ponuke modely pre všetky vekové kategórie. Nie sú teda určené výhradne pre staršiu generáciu, alebo naopak pre mladých ľudí.

Provokatívne modely pre mladých s úspechom upútavajú pozornosť okolia. Mladý človek s hodinkami Guess iste neujde pochvale a ocenenie vkusu od svojich rovesníkov, priateľov, či partnera.

V ponuke sú hodinky pre mužov aj ženy.

Hodinky Guess - prvotriedna kvalita

Guess, to je značka prvotriednej kvality. Hodinky Guess sú veľmi kvalitným produktom. Vďaka hodinkám Guess budete mať prehľad o čase za všetkých okolností. Spoľahlivosť hodiniek oceníte v práci, v spoločnosti, pri športe atď

Hodinky Guess - technické rysy

Aj po technickej stránke sú hodinky Guess na vysokej úrovni. Čo sa týka funkcií, tak takmer každý model je vybavený budíkom a stopkami, dvoma najobľúbenejšími funkciami na hodinkách vôbec. Vo vybraných modeloch hodiniek Guess nájdeme ďalšie špeciálne funkcie (určenie zemepisnej šírky a dĺžky, tlakomer, výškomer).

Hodinky Guess pre každú príležitosť

Hodinky Guess sú svojím dizajnom určené predovšetkým do spoločnosti. Svojim atraktívnym vzhľadom určite zabodujete v každej spoločnosti.

Ponuka hodiniek Guess je ale veľmi široká a nesoustřeďuje sa len na spoločensky zamerané hodinky.

Hodinky Guess majú kolekciu pre športovcov. Modely sa vyznačujú zvýšenou odolnosťou, spoľahlivosťou, hodí sa pre extrémne športy a vydrží náročné situácie. Športové hodinky Guess sú opatrené rôznymi funkciami navyše.

Dámske hodinky Guess ocení každá žena

Dámske hodinky Guess môžu na prvý pohľad vyzerať skôr ako šperk ako hodinky. Ženy ich elegantný design proste milujú. Sú skvelou ozdobou do spoločnosti. Originalita, inovatívnosť a sexy štýl - to sú nevyhnutné vlastnosti dámskych hodiniek Guess.

Každá žena chce byť krásna a dámske hodinky Guess dokážu krásu ešte podčiarknuť. Ženy si s dámskymi hodinkami Guess môžu užívať závistlivé pohľady žien a obdivné pohľady mužov.

Dámske hodinky Guess však nie sú nijako přeumělkované, pretože v jednoduchosti je krása. Dámske hodinky Guess dokážu byť také, aké chcete - inovatívne, elegantné, sexy, provokatívne aj decentné, ozdobné aj jednoduché. Vždy sú atraktívnym a vhodným doplnkom, ktorý ocení každá žena.

Dámske hodinky Guess zdobené kryštálmi Swarovski

V sortimente dámskych Guess hodiniek nájdeme aj také, ktoré sú zdobené kryštálmi Swarovski. Takéto hodinky potom spájajú šperk a hodinky v jednom. Ocenia je náročné ženy a ženy, ktoré chodia často do spoločnosti. Dámske hodinky Guess zdobené kryštálmi Swarovski budú v spoločnosti vždy v centre pozornosti.

Dámske hodinky Guess - atraktivita a kvalita

Dámske hodinky Guess kladú veľký dôraz na vzhľad, ale dizajn nie je tým jediným, čím sa môžu pýšiť. Atraktívny vzhľad bez kvalitného spracovania by určite neumožnil dámskym hodinkám Guess tak veľkú popularitu. Dámske hodinky Guess sú určite spoľahlivé a vždy vám presne ukážu, koľko hodín je.

Dámske hodinky Guess nielen do spoločnosti

Hoci sa prevažná väčšina dámskych hodiniek Guess hodí najmä do spoločnosti, nájdeme tu aj modely pre bežné nosenie alebo pre športové vyžitie.

Chcete oslniť luxusnými hodinkami? Spoločenské dámske hodinky Guess budú tým pravým!

Atraktivita a určitá miera provokativnosti dámskych hodiniek Guess vám môže dokonale spríjemniť chvíle flirtovania.

V ponuke sú aj dámske športové hodinky Guess. Medzi ich charakteristiky patrí zvýšená odolnosť, vysoká kvalita a dokonalá technika.

Športové hodinky Guess síce kladú vyššie nároky na odolnosť, techniku a funkcie, ale rozhodne sa za ne nemusíte hanbiť ani v prípade, že si ich vezmete do spoločnosti. Športové hodinky Guess sú totiž vyladené do detailov.

Nemáte hodinky, tie staré vám už dosluhujú, alebo túžite po novom, originálnom kúsku?

Potom si určite prezrite ponuku hodiniek značky Guess! Firma Guess každoročne uvádza na trh nové limitovanej série hodiniek Guess. Kto by nechcel mať jedinečné hodinky? Dámske hodinky Guess sú skvostným doplnkom. Guess ponúka hodinky najrôznejších tvarov, farieb a zdobenia. Typický je originálny a inšpiratívne vzhľad. Dámske hodinky Guess na ruky sú skvelé pre každú príležitosť. Nesklamú vás pri slávnostnom večierku, pri bežnej práci, či pri športe. Dámske hodinky Guess sa rovnako ako ty pánske vyznačujú dokonalosťou.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: