Požičovňa svadobných šiat

Chystáte tento rok svadbu? Potom iste riešite svadobné šaty. Chcete, aby Vaše šaty bol dokonalé, ale na novej nemáte dostatok financií? Našťastie existujú požičovne svadobných šiat a svadobné salóny, ktoré Vám môžu pomôcť.


Požičať si svadobné šaty v požičovni je v dnešnej dobe módou. Budúcim nevestám sa nechce zbytočne utrácať za šaty, ktoré si oblečú raz za život. A ak je ich príjem obmedzený, pri kúpe nových šiat, ktoré sú podstatne drahšie, ako tie z požičovne, si nemôžu zase až tak vyberať. Nakoniec to končí tak, že si svoje vysnívané svadobné šaty neoblečie, ale musí sa uspokojiť s inými.

Svadobné šaty

Svadobné šaty si môžete kúpiť, nechať si ich ušiť na mieru, alebo si ich požičať. Posledná možnosť je medzi nevestami najvyužívanejšou. Každá nevesta chce mať svoj svadobný deň čo možno najkrajšie, a chce vyzerať čo možno najkrajšie. A v tom jej môže pomôcť práve tá správna požičovňa svadobných šiat.

Požičovne svadobných šiat

Správna požičovňa svadobných šiat by mala mať aj tú správnu atmosféru a ústretové asistentky, ktoré rozumie móde. Nevesta by mala mať možnosť vybrať si tak z katalógu, aj z vystavených šiat. Pre väčšinu neviest je výber svadobných šiat stresovou záležitosťou. Nevesta vidia nádherné šaty, potom si ich vyskúša, ale zistí, že ju z nejakého dôvodu nepadnú, alebo že oblečené majú iný tvar, ako predpokladala. Veľakrát navyše nie je ľahké sa do svadobných šiat nasoukat.

Najlepšie je, si najskôr prezrieť katalóg az neho si vybrať svojich favoritov. V katalógu si totiž urobíte lepšiu predstavu o tvare šiat, alebo o drobných detailoch. Až potom poprosit asistentku o možnej vyskúšanie šiat. Niekedy sa stane, že vybrané šaty v salóne nemajú, nie je to však dôvod na salon zanevrieť.

Veľmi dôležité je aj prostredie a množstvo času, po ktorého sa Vám asistentky môžu venovať. V tých lepších požičovniach sa musíte dopredu objednať, aby sa zamedzilo zbytočnému čakania budúcich neviest. V takejto požičovni viete, že budete jedinou osobou, ktoré sa budú asistentky venovať.

Vedľa kamenných požičovní svadobných šiat na Internete narazíte aj na eshopy sa svadobnými šatami. Väčšinou je cena týchto svadobných šiat pomerne nízka. Nevýhodou však je, že šaty si nemôžete vyskúšať. To je veľký problém, pretože si nikdy nebudete istá ako, Vám svadobné šaty padnú a jestli Vám budú slušať. Navyše nemôžete využiť služby, ktorú ponúka väčšina svadobných salónov a požičovní svadobných šiat, a to je ich úprava, napríklad skrátenie. Navyše šaty sú v takomto prípade posielané poštou, zabalené v balíku. Čo môže viesť v závislosti na materiáli k zbytočnému pokrčenie šiat.

Požičovňa svadobných šiat - štúdio Oriel

Ak ste sa rozhodli, že si svadobné šaty požičiate, tak neváhajte a obráťte sa na požičovňu svadobných šiat Oriel v Brne. Ponuka služieb svadobného salónu nezahŕňa iba požičanie šiat, ale tiež máte možnosť si tu kúpiť pánske košele na svadbu, svadobné závoje, podväzky a mnoho iných potrebných doplnkov. Služby štúdia Oriel sú veľmi rozsiahle a profesionálny prístup kolektívu Vám poradia a zodpovedia všetky Vaše otázky.

Samozrejme služby štúdia sú vo všetkých smeroch a môžete využiť všetky možnosti, ktoré Vám štúdio Oriel ponúka. Jednou z najvyužívanejších služieb je šitie svadobných šiat na želanie nevesty. Príďte na návštevu do salónu Oriel a nechajte sa rozmaznávať profesionálmi.

Ako svadobné šaty vyberať

Možno sa Vám to bude zdať ako banálne pripomienka, ale vo svadobných šatách sa tiež musíte cítiť dobre. Veľa neviest na to vo skúšacie eufórii zabudne, alebo si neuvedomí, že v šatách strávi dosť dlhú dobu. Niekedy v šatách strávite skoro celý deň. Nevyberajte tak len tie najkrajšie a tie, ktoré Vám najviac pristane a padnú, ale aj šaty pohodlné, ktoré Vás moc neobmedzujú v pohybe.

Ak nájdete svoje vysnívané svadobné šaty, ale nejakým spôsobom Vám nepadnú, sú napríklad voľné, tesné alebo dlhé, svadobné asistentky by mali byť schopné šaty upraviť. Nebojte sa je o to, požiadať.

Pri rozhodovaní o svadobných šatách aj berte do úvahy miesto konania svadby a svadobné hostiny.

Trendy svadobných šiat pre tohtoročnú svadby

Na svadobnom veľtrhu sa uskutoční tento rok v pražskom hoteli Diplomat prevažovali svadobné šaty bez závoja, nevesty namiesto nich mali vo vlasoch zapletené kvety. Ak plánujete svadbu vonku, môžete sa nechať inšpirovať. Farbám stále dominuje biela, obľúbená je aj jemne pastelová, či tóny champagne a capuccino. Požičovne svadobných šiat ponúka ako šaty z novej kolekcie, tak šaty z kolekcií starších. Asistentky by Vás tiež o najnovších trendoch mali informovať.

Výhody požičovne svadobných šiat

* Požičané šaty sú oveľa lacnejšie, než tie kúpené.
* Asistentky sú dobre informované a môžu Vám pri výbere veľmi pomôcť.
* Požičovne svadobných šiat taktiež ponúkajú úpravu šiat na mieru.
* Väčšina požičovní svadobných šiat má tiež svoje webové stránky, kde si môžete kolekciu šiat prezrieť ešte predtým, než sa dostavíte na skúšanie a urobiť si o požičovni lepší obrázok.
* Asistentky Vám tiež môžu odporučiť kvetinárstve, kaderníčku, kozmetičku a vizážistka, ktorá bude schopná Vaše líčenie vybraným šatám prispôsobiť, či spoľahlivého fotografa.
* Väčšina požičovní svadobných šiat, alebo svadobných salónov tiež ponúka dodatočné služby, ako sú šaty pre družičky, dámsku svadobné obuv, šperky, závoje, rukavičky, čelenky, podväzkové pásiky, bábiky a umelé kvety na autá a ďalšie výzdobu.

Svadobný deň je v živote nevesty jedinečnú záležitosťou. Je dobré sa na neho dobre pripraviť, aby ste na neho mohla spomínať v peknom po celý život.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: