Catering - cateringové Služby

Úspech každej akcie záleží nielen Na jej pestrom programe, ALE zhotoviť Na spokojnosti hostí s gastronomickým zázemím. Dobré jedlo Dobré piti navodzuje príjemnú atmosféru pohodovú, who JE neodmysliteľnou súčasťou osláv ci Udalosti iných významných.


Chcem zorganizovať akciu!

Rada z Vás o sebe iste jsi svojom živote stretli so situáciou, kedy ste mali na starosti zabezpečenie organizácii nejaké väčšie akcie. Mohlo ísť o súkromnú párty pre priateľov, o svadobnú hostinu Alebo zabezpečenie firemného večierka pre zamestnancov či obchodných partnerov.

Všetky tieto akcie majú niečo spoločné, niečo, bez čoho SE poradňa akcie nezaobíde. Zabezpečenie občerstvenia, pohostenia, kompletného stravovania. JE niekoľko spôsobov, Ako túto edited každé úspešné akcie zabezpečiť. Jednou z možností JE catering!

Preco voliť catering?

Akcie, ktoré organizujete, sa môžu konať v priestoroch s rôznym zázemím vybavenosťou. Ak JE Miesto konania v Hoteli, penzióne, reštaurácii Alebo edited by. som vínnej pivnici, Tak si spravidla SE stravovaním nemusíte robiť žiadne starosti. Všetko VAM zabezpečí majiteľ daného zoradené, pretože Má k tomu všetky potrebné prostriedky.

Ak ste o sebe rozhodli pre veľkolepú párty pod holým nebom Na záhrade, Na čistinkou pri zámku Alebo v neštandardnom zoradené Bez vlastného gastronomického Zázemie, potom je na mieste uvažovať o využití jedál Služieb.

Cateringové spoločnosti - Royal party servis

Ak chcete využiť Služieb cateringové Spoločnosti obráťte sa na Royal party servis v Brne, kde sa vám aj vašim nápadom Odborníci budú venovať. Royal party servis sebe špecializuje Na Rauty, gala večery, svadby, bufety mnoho iných akcii. Ponúka VAM perfektný obsluhu, výber vhodných miest RIEŠENIE doplnkov.

Spécialiste v cateringu Royal party servis, VAM zabezpečia VŠE DLE Vášho želania pokúsi SE vyjsť každému klientovi individuálne ústrety. Veríme, že ak o sebe obrátite Na spoločnosť Royal party servis, preskočenie: tajný, aby pre Vás aj Váza poznáme nezabudnuteľný Večer, ZE ktorého si odnesiete veľa krásnych spomienok.

Čo je to catering?

Stravovanie môžete Všeobecné chápať edited špecifickú službu zákazníkom v oblasti gastronómie. Ide teda o zabezpečenie stravovania som univerzálnosti. I táto aktivita Má však svoje špecifiká.

* Catering JE "stravovanie v teréne"
* JE TO stravovanie pod šírym nebom
* JE TO stravovanie v zoradené Bez gastronomického Zázemie
* Catering VAM zabezpečia Komplexný balík služieb spojených so stravovaním

Môžeme rozlíšiť dve polohy cateringu. Mobilný catering, ktorý zahŕňa občerstvenie podávanú z auta, karavanu. Táto forma JE využívaná Na jarmokoch, koncertoch iných akciu jednorazových VEREJNÝCH.

Druhou formou JE tzv akcie catering, čiže catering pre určitú akciu, Udalosť, who sebe spravidla Porada pre VOPRED určenú skupinu ľudí s uzavretým počtom.

Pre akcie jake môžete využiť stravovanie?

Existuje rada akciu, ktoré sú náročné Na zabezpečenie kvalitného občerstvenia. Občerstvenie JE ovšem veľmi dôležitou súčasťou, who o sebe nemala zanedbávať v žiadnom prípade. Spokojnosť hostí často prameni Zo správne Zvolene kombinácie jedál piti, ktoré majú k dispozícii ku konzumácii.

Stravovanie JE oblasť Služieb, ktorú môžete využiť pre Domáce akcie, firemné ci širokú verejnosť. Vždy sleduje jediný cieľ, mit Kvalitné gastronomické Služby pre váza Hosťami.

Domáce akcie

* Oslavy výročia Alebo narodenín s rodinou
* Súkromná párty s priateľmi
* Tanečná párty
* Záhradná slávnosť
* Grilovanie
* Svadobné Hostina
* Pohrebné Hostina

Firemné akcie

* Školenia zamestnancov firmy
* Školenia odberateľov
* Firemné Večierok (vianočné, Výročná)
* Konferencia
* Raut, recepcia, Banket, Koktejl, barbecue
* Akcie pre VIP klientov
* Športové zápasu
* Módna prehliadka
* Gala Večer
* Eventová akcie
* Teambuildingové akcie
* Otvorené párty

Ostatné akcie

* Ples
* Maturitné Večierok
* Promócia
* Technopárty
* Koncerty, Festivaly
* Detský deň
* Ochutnávka vín

V CEM SA osobné udalostí cateringu odlišuje?

Odlišnosť oproti tem, čo fungujú v mobilnom cateringu, JE v príprave jedla. Pracovník mobilného cateringu jedlo hosťom primo pripravuje servíruje. Môže ísť o Rôzne pochutiny, grilované mäsa, klobásy Iné.

Pracovník prípade cateringu neni zodpovedný ZA prípravu jedla. Jedlo bolo pripravené v príslušnej prevádzkarni Na personálu JE zabezpečiť jeho dopĺňanie, servírovanie hosťom, vysvetľovania jednotlivých netradične vyzerajúcich jedál Ci nápojov.

Farby, Nápady, kreativita!

Náplňou práce cateringu neni Len zabezpečiť potrebné občerstvenie, ALE JE nutné vyhrať sa s farbami, prípravou jedál, tvorbou rôznych kreatívnych mis s ovocím, zeleninou Alebo výberom z mas.

Podstata spočíva v dokonalej príprave jedla av dokonalom naservírované pokrmov Na podnosy, misy, podnosy alebo inej nádoby. Tabuľa s pokrmami musi vyzerať pútavo, zaujímavo, atraktívne chutne. K dodaniu patričné atmosféry ako také tabule zhotoviť zdobia rôznymi dekoráciami z kvetov Alebo SE využíva Osvetlenie, ktoré zvýrazňuje farbu pokrmov.

Skvele pripravená tabuľa musi:

* Príjemne voňať
* Dobre chutiť
* Vyzerať atraktívne

Teda pôsobiť Na všetky vázy zmysly. Výsledkom podľa Mela byt Túžba ochutnať čokoľvek z pripravených pokrmov

Čo VŠE v rámci cateringu získavate?

Stravovanie neni Len zabezpečenie jedla piti. Stravovanie obsahuje ucelený balík Služieb, ktoré napomáhajú k celkovému zorganizovanie gastronomické časti akcie, ALE dokáže ponúknuť aj ĎALŠIE súvisiace Doplnkové Služby.

V rámci caterignu získavate Inventar potrebný pre zabezpečenie stravovacie služby, osobné, ktorý o sebe profesionálne stará o váhe Hosťami, az po záverečné upratovanie akcie. Záleží len na vás, ktoré si pre svoju Služby akciu objednáte.

Prehľad ponúkaných Služieb - catering

* Inventar (stoly, STOLIČKY, stany, barové pulty, Osvetlenie, Kvetinová výzdoba, slnečníky)
* Gastronomický servis v podobe zabezpečenie objednaného jedla nápojov
* Osobné (barmanov, servírky, hostesky)
* Hudba, ozvučenie akcie
* Barmanská show, laserovú show
* Záverečný upratovanie po akcii
* Poštové
* Zaistenie Bezpečnostné agentúry
* Dopravná Ubytovacie servis

Kde môžem catering Objednať?

Stravovanie JE služba zabezpečovaná tzv cateringovými spoločnosťami. Tieto firmy sa zaoberajú výhradne zabezpečením gastronomických sprievodných Služieb. Na trhu nájdete Profesijné Radu SPOLOČNOSTÍ pôsobiacich v tomto odborov. Neni zložité, nájsť si cateringovú firmu, JE ovšem zložité si vybrať toho správneho profesionálneho dodávateľa.

V tejto džungli ponúk by ste si mali zvoliť niekoľko základných kritérií, podľa ktorých o sebe Preskočených: tajný Váš výber cateringové Spoločnosti riadiť.

Kritériá výberu cateringové Spoločnosti

* Dostupnosť počas podujatia
* Šírka ponúkaných Služieb (gastronomických, ALE i sprievodných)
* Prezentácia firmy Na webe
* Referenčné
* Cenová kalkulácia

Určite neváhajte prezrite si fotografie už zrealizovaných akcii. Na fotografiách budete mit príležitosť zhodnotiť zhotoviť nápaditosť, kreativitu edited Spracovanie tabuľa s pokrmami, okolité výzdobu.

Ako Podrobné catering objednávať?

Všetko, na čom veľa záleží, JE potrebné upresniť vysvetliť do detailu, VŠE, CO neni podstatné, JE možné nechať Na cateringové Spoločnosti. O čo ide? Edited by. o výber jedla. Ak SE Preskočených: tajný organizovať Večierok pre vegetariánov, určite JE vhodné zoznámiť dodávateľa Služieb so skupinou ľudí, who SE zúčastní akcie. Bolo tým prekvapením nemilým určite, keby Na tanieroch ležali Ružové plátky bravčové rezne šunky alebo.

Ak JE VAM známa nejaká odchýlka od štandardov stravovacie, špecifikujte ju čo najviac Podrobné, aby nedochádzalo k zbytočným trapasom (napr. miestne zvyklosti som stravovanie, náboženské zvyklosti už stravovanie).

Sú Doplnkové Služby v cene stravovacích Služieb?

V tomto prípade všetko záleží na cateringové Spoločnosti. Tá ponúka škálu Služieb, keď jej základom JE zabezpečenie jedla piti. Na TOTO SA nabaľujú ĎALŠIE aktivity, ktoré moze pre Vás zabezpečiť. Niektoré z týchto aktivít ponúka automaticky pripočítavať si žiadny poplatok navyše. Môže ísť o kvetinovú výzdobu stola, mailing Alebo Doprava celého Zázemie Na Miesto konania akcie.

Prax SE však prípad od prípadu Lisi. Pri výbere cateringové firmy si starostlivo zistite Informácie, čo môžete získať VŠE v Základné ponuke Služieb ZA čo budete priplácať.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: