Kadernícke salóny Hair City

Exotika, netradičné kombinácie farieb, jedinečné precízny účesy s vysokou dávkou nápaditosti odvahy. Aj tak sa da charakterizovať nová kolekcia účesov jar pre / leto 2010 kaderníckych salónov Hair City. Zvoľte Dúhové farby tohtoročného leta!


Móda Ivča svetom!

Ženy, muži, Deti, všetci v dnešnej dobe Moderné dbáme Na na, Ako vyzeráme. Muze sebe jednať o líčenie, šperky, ktoré nosia dámy aj Páni do Spoločnosti Alebo Na kultúrne podujatia, Oblečenie, ktoré JE významnú dominantou dnešnej Doby. Móda určuje trendy, atraktívne rafinované doplnky, tvary materiály obuvi Ci Oblečenie.

Nemenej dôležitá JE ALE váza Vizáž tváre edited celku. Tá JE bezosporu podčiarknutá vašimi vlasmi, ktoré priťahujú pozornosť všetkých okoloidúcich očný kontakt. Zamerajte preto SE Na na, Ako váza vlasy vyzerajú, akú majú kvalitu, aký nosíte účes, farbu, Ako si vlasy Pocas dňa upravujete.

Vlasy vyjadrujú momentálnu náladu rozpoloženie, súčasťou sú neoddeliteľnou, who vypovedá o vašej osobnosti, záujmoch, temperamentu, povahy. Neváhajte urobte zmenu, nechajte váza vlasy povedať Viac o Vás samotných!

Kadernícke salóny Hair City

Aby ste získali osobitý účes, ktorý Preskočených: tajný nielen zodpovedať vašim predstavám, ALE Preskočených: tajný Vasu neoddeliteľnou súčasťou Preskočených: tajný vyjadrovať vázu "ja", JE nutné navštíviť profesionálov. Jedným z nich sú kadernícke salóny Hair City.

Hair City JE salónov sedieť kaderníckych, ktoré pôsobia po celej Českej republike, preto nebude v žiadnej prípade Problém nájsť desať, ktorý Preskočených: tajný najbližšie k vášmu b ydlišti. Návštevou tohto salónu dávate zelenú Vasu premene! Prečo to tak je?

Profesionalita kaderníkov

Kadernícke salóny Hair City ponúka širokú škálu služieb v oblasti vlasovej kozmetiky, ktoré sú zabezpečované kaderníctve profesionálnym tímom. Tí sú pravidelne zoznamovaní informovaní o nových trendoch, módnych výstrelkoch, technikách strihanie, melírovanie Alebo farbenie.

Každý z kaderníctve tejto Siete VAM edited výberu farby, melíre Alebo strihu poda Kvalitný Profesionálne porade, who povedie k tem najlepším výsledkom. Riadená nielen svojimi profesionálnymi skúsenosťami poznatky, módou ci trendy, ALE zároveň sledujú váza želanie. Ku každému zákazníkovi pristupujú edited k individualite, k osobnosti.

Aj vy iste mate predstavu, v akom účesu by ste o sebe cítili pohodlne, príjemne atraktívne, ABY Vás nezaťažoval prílišnou náročnosťou Na údržbu, ABY nebol príliš výstredné alebo naopak málo kreatívne. V spolupráci s kaderníkov salónu Hair City nájdete Profesijné na najlepšie riešenie pre Vás.

Kvalitná značková kozmetika

Salóny Hair City si zakladajú Na kvalite vykonávaných Služieb. S tým samozrejme súvisí aj použitá Vlasova kozmetika. Nekvalitné Vlasova kozmetika od vlasom mohla vašim Len uškodiť Tak zničiť celkový Výsledok práce kaderníka. Salóny Hair City myslia aj na toto.

Pre vytvorenie vášho účesu o sebe po celú dobu využíva iba Kvalitná značková kozmetika Matrix, Biolage, L'Oreal Professionnel, Redken, Kérastase Schwarzkopf. Táto skutočnosť dopĺňa podtrhuje Profesionálny zodpovedný prístup k vašim vlasom a VAM samotným.

Kaderníci v Hair City Maje pre Vás vždy niečo nové!

V salónoch Hair City SE VAM nestane sa, že po dobu 5 rokov odídete vždy SE rovnakým účesom. Doba je veľmi rýchla, podlieha trendom, radi sa strojíte, páčite ste atraktívny. Preto pre Vás Hair City pripravuje atraktívne kolekcie, ktoré sú inšpirované tim najlepším.

V súčasnosti kamarát možnosť sa oboznámiť s kolekciou pre jar / leto 2010, pod názvom Farebný svet Hair City. Doprajte teda svojim vlasom zmenu zoznámte SE Viac s touto atraktívnou ponukou.

Farba sveta Hair City

Táto kolekcia pripravená pre jar / leto 2010 JE inšpirovaná farbami Sveta. Kaderníci SE nechali uniesť farbami exotických krajin, púštnym pieskom, exotickými drevinami, cudzokrajným korením architektúrou cudzokrajných mest.

VSE Jim umožnilo vytvoriť takú kolekciu účesov, who JE rafinovaná som svojom strihu, tvaru exotická mám svojich farbách. Výsledkom JE škála účesov pôsobiacich Kúzelné az tajuplne, účesy sofistikované sú vysoko, elegantné samozrejme precízny do každého detailu.

Maju jednu významnú výhodu nespornou. Sú vytvorené tak, aby bola možná ich okamžitá premena ZA pomoči správneho stylingu. Diky týmto rýchlym ľahkým úpravám z elegantného jemného účesu vytvoríte Divoké, uvoľnenej nespútané kadere, ktoré odkryjú Vasu osobnosti druhú stanu.

CIM sú strihy Nové kolekcie jedinečné?

Dominantou strihov vytvorených v rámci tejto kolekcie JE Predné edited účesu. Jedná sa o plnú výraznú ofinu, who JE strih Buď Rovnosť Alebo si jemného oblúka, ktorý nežne lemuje váza obočie. Ofina Tak dodáva Kúzlo pohľadu vašich oči, upútava Na ne pozornosť.

U Dlhých i kratších strihov sa v prednej časti účesu zhotoviť často objavuje výrazná Pätka v podobe sofistikované vlny. Táto vlna dodáva netradičné nádych účesu, JE rebelská, nekompromisnú, sťahuje pozornosť okoloidúcich. Nebojte SE vyradiť z davu byt výnimočná!

Kúzlo farebných odtieňov Nové kolekcie

Pre každú TVAR so zreteľom Na Jej sfarbenie tvárové Rysy nájdu kaderníci v salónoch Hair City desať najlepší účes. Účes neni ovšem JE Tvar, strih, ALE zhotoviť vhodne zvolená farba. Farba dodáva účesu tim vášmu vzhľadu šmrnc, LESK, jedinečnosť.

V rámci Nové kolekcie SE kaderníci rozhodli využiť farby z poriadky Farba Sync krása Socolor melíry V-light z vysoko kvalitných profesionálnych poriadky produktu Značky Matrix. Týmto JE zaručená farebných odtieňov maximálnu KVALITA, ktoré edited aplikáciu nemajú vedľajšie Vplyv Na štruktúru vlasu ktoré vydržia po veľmi dlhú dobu.

Výber farieb bol založený Na inšpiráciu z exotických krajín, kde o sebe stretávate s netradičnými farbami, ich prelínaním odlesky. Kolekcia SE zameriava Na Dúhové Zlaté béžové odtiene, teplejšia blond v kombinácii s dúhovými odtieňmi, ALE zhotoviť Na sýte zlatavohnedo Alebo zlatavoměděné odtiene. Prirodzený vzhľad týchto odtieňov JE zaistený presným promelírováním tón v tóne v konkrétnych partiách.

Nezabúdajú Ani Na finálnej styling

ABY bol Výsledok perfektný, nesmie sa zabudnú Na finálnej styling, ktorý Doda účesu šmrnc, nadýchanosť Alebo nedisciplinovanosti. Pre styling sú použité prípravky poriadky Tecno umenia od L'Oreal Professionnel OSiS od Schwarzkopf Professional.

Záruka Na vykonanú prácu

V koľkých salónoch SE stretnete s poskytnutím záruky na vykonané kadernícke Služby? Salóny Hair City si ZA svojou prácou stojí. Preto SE neobávajú poskytnúť Na Resetovať Služby záruku. Poskytujú VAM Profesionálny Pecí sebe zárukou KVALITY Na strih vlasov, aby po dobu 1 týždňa, Na farbu, Tu je záruka na dobu 2 týždňov.

Táto "služba navyše" Je vynikajúci referencií salónov Hair City Sama o sebe. Kaderníci Maje maximálnu dôveru som výrobky, ktoré používajú pre úpravu vytvorenie vášho účesu sú natoľko kvalifikovaní skúsení, Zo som spoluprácu s vami vytvorí jedinečný účes zodpovedajúce VAM samotným.

Kde nájdete Profesijné salóny Hair City?

SIT salónov Hair City pokrýva celú republiku v anglickom, aby mestách v centrálnych. Nájdete Profesijné JE v Brne, Frýdku-Místku (nový otvorený pobočka), Jihlave, Kladno, Mladej Boleslavi, Mostu, Olomouci, Prahe Českých Budějoviciach.

* Viac informácií o otváracích dobách Hair City - salóny, kontaktoch iných zaujímavostiach nájdete Profesijné Na www.haircity.eu.

Veríme, že ste o sebe nechali inšpirovať Nápady Novou kolekciou na jar / leto 2010 spracovanú profesionálov Zo salónov Hair City vrhnete sa do víru atraktívnych rebelských zmien.

Váza Krása si zaslúži kaderníka Hair City!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: