Darčeky pre ženy

Žena je špecifická bytosť, ktorá sa chová úplne samostatne, nepotrebuje žiadnu pomoc, ale na druhú stranu sa v nej skrýva dieťa alebo niečo jemného a krehkého, čo vyžaduje nehu, starostlivosť a pozornosť. Nenechajte zaspať jej krehkosť a rozmaznávajte ju.


Darčeky pre ženy-žena - výnimočná bytosť

Áno, žena by mala byť považovaná za niekoho veľmi jemného, krehkého a zraniteľného, je to niekto, kto sa stará o teplo rodinného krbu, chodí večer ukladať deti, ráno pripraví raňajky alebo uvarí dobrú kávu a medzi tým sa snaží zabezpečiť rodinu iz finančného hľadiska .

Nie je tým povedané, že muži v rodine nerobia vôbec nič. Žena dodáva rodine príjemné teplo, láskyplné pocity, materskú ochranu a nezameniteľnú energiu, muži zase silu, odvahu, prinášajú istotu a občas aj to kúzlo nečakaného, keď v dennom zhone nekúpi čerstvé pečivo na ceste domov.

Treba si ale svojho partnera vážiť a hýčkať, len tak vznikne výnimočný vzťah, v ktorom sa dokážu prekonať aj ťažké prekážky.

Darčeky pre ženy-žena - nielen manželka

Žena v živote však nehrá len rolu manželky, je tiež mamičkou, sestrou alebo tetou, babičkou, kamarátkou alebo spolupracovníčkou, milenkou alebo výbornú obchodné partnerkou.

Ak chcete ženu potešiť, nie je nič jednoduchšie. Všetky ženy milujú drobné lichôtky, pozornosti, menej či viac záväzné darčeky. Darček nie je vždy len niečo drahého, hmotného, uchopiteľné, darček sa môže pojmú omnoho šírky a vedzte, že viac drobných pozornosťou má veľmi silný účinok.

Aký darček je ale vhodný práve pre tú, ktorú máte v úmysle obdarovať?

Darčeky pre ženy - kvety - neha a romantika

Ženu nikdy neurazím, ak jej prinesiete čerstvé kvety, nech zviazané v PUGET alebo len jednu nežnú ale provokatívne červenú ružu. Kvety vždy vyjadrujú úctu k žene, obdiv k jej prednostiam.

Zistite si, ktoré kvety má vaša priateľka, manželka alebo mamička chcela a potešte ju týmto darčekom nielen vtedy, keď oslavuje narodeniny alebo sviatok. Kvety doneste úplne nečakane a verte, že v očiach uvidíte trochu prekvapenie, milého údivu a láskyplného poďakovanie. Úsmev bude hovoriť za všetko. Verte, že tento, hoci pre mnohých "banálne" darček, rozohreje každé srdiečko.

Darčeky pre ženy - lampiónmi šťastie - láska a bláznovstva

Cítite sa stále bláznivo zamilovaní, máte chuť urobiť niečo iné, výnimočného, bláznivého, ale zároveň romantického? Obdarujte svoju ženu lampiónmi šťastie. Naplánujte si romantickú vychádzku v teplý letný podvečer do prírody, na kopec a rozprávajte sa o svojím želaniach, o svojich túžbach.

To, ktoré si prajete najviac, napíšte na lampióny šťastie a vypustite ho. Lietajúce priania môžete sledovať tak dlho, dokiaľ vám nezmizne z dohľadu a vy môžete pokračovať v romantickom večeri pri poháriku vína doma alebo v niektorej z útulných vinární.

Darčeky pre ženy - Vlastnoručne pripravená večera - odvaha a oddanosť

Koľkokrát ste sa pokúsili potešiť svoju ženu a pripraviť pre ňu vlastnoručne vynikajúce večeru, keď príde domov z práce? Nejedná sa v žiadnom prípade o prípravu rutinného jedla, ale o prekvapenie, ktoré určite nebude očakávať.

Nemusíte v žiadnom prípade pripravovať kulinárske dobroty na úrovni šéfkuchára, ale ak je zvládnete, fantázii sa medze nekladú. Akonáhle príde vaša "očakávaná návšteva" domov, pomôžte jej zbaviť sa tašiek, kabátu a iných zbytočností, nechajte, nech sa osprchuje, oblečie si niečo pohodlného a potom ju uveďte k pripravenej hostine.

Atmosféru dolaďte sviečkou, dobrým vínom, príjemnou hudbou a samozrejme vlastnoručne pripraveným jedlom, aj keby malo ísť len o vaječnú omeletu s hráškom. Vaša priateľka určite ocenia snahu, odvahu, s ktorou sa mnohí pustili do džungle kuchyne, ale hlavne to, že ste mysleli na jej pohodlie, ktoré si dopraje po príchode z práce.

Darčeky pre ženy - masáž - relaxácia a pohoda

Každý z vás iste občas pocíti únavu, vyčerpanie, nedostatok energie. Potom nastane chvíľa na príjemný odpočinok, relaxáciu. Nechajte svoju ženu sledovať televíznu reláciu a pripravte pre ňu voňavé prekvapenie. Zapáľte v spálni arómu lampu, rozsvieťte tlmené osvetlenie a pripravte si novo vytvorený masážny olej a masážne pomôcky.

I cez to, že nie ste masér odborník, masáž od milujúci osoby robí divy. Vaša partnerka sa môže uvoľniť, vnímať vaše dotyky a nechať sa unášať príjemnou vôňou arómu oleja. Ak chcete dať bonus navyše, predajte jej po dokončení masáže poukaz na masáže v miestnom salóne. Verte, že takýto záver masáže určite očakávať nebude.

Darčeky pre ženy - domáce fitness - vytrvalosť a odhodlanosť

Rad žien Bedum nad svojou postavou, nech po Vianociach či iných sviatkoch, pred letom alebo pred plesovú sezónou. V pracovnej náplni dňa sa však ťažko dostávajú do centier, kde by si pravidelne zacvičil a tým urobili niečo pre svoju fyzickú i psychickú pohodu.

Domáce fitness darujte takej žene, ktorá má v obľube šport, má rada pohyb a chce byť krajšia, štíhlejšia alebo zdravšie. Fitness pomôcky môžete kúpiť babičkám, ktoré nechcú zabudnúť na aktívny spôsob života, manželkám, ktoré si chcú udržať perfektnú postavu alebo sestre, ktorá sa chce v lete preháňať po pláži v bikinách.

Darčeky pre ženy - poukaz na kozmetiku - krása a čistota

Viete, či vaša partnerka chodia ku kozmetičke, či ju navštevuje pravidelne alebo len občas, alebo jestli kedy u nej vôbec bola? Neváhajte a zistite si to. Poukaz na kozmetické ošetrenie pleti uvíta totiž každá z nich.

Kúpte poukaz do takého salónu, ktorý žena sama navštevuje. Ak ešte u kozmetičky nikdy nebola, poraďte sa s kolegyňami v práci. Verte, že občas premýšľa nad tým, či by mala tieto služby vyskúšať alebo nie, ale sama sa k tomu neodhodlal.

Darček samozrejme musíte odovzdať s tým, že si prajete, aby si vaša partnerka oddýchla, vyskúšala to, po čom už dlho snívajú, aby vyskúšala napríklad nové líčenie.

Darčeky pre ženy - nočná košieľka - spánok a neha

Kupovať žene oblečenie nie je najlepšie rozhodnutie. Každá z nich má svoju predstavu, ako by mal jej šatník vyzerať a verte, že sa len málo kedy trafíte do jej vkusu. Ale úplne opačná situácia nastáva u nočného prádla, nočné košieľky.

Málo kto z vás rieši otázku toho, či je nutné mať na noc saténovú košieľku alebo pohodlnú bavlnenú košeľu. Z praktického hľadiska si žena väčšinou kúpia niekoľko obyčajných košieľ. A to je príležitosť práve pre vás!

Kúpte jej saténovú košieľku v jej obľúbenej farbe, s čipkou alebo bez, na ramienka, ľahko priesvitnou alebo s župany. Košieľka sa bude páčiť nielen jej, ale aj vám. Bude ľahnúť do postele ako princezná a vy budete jej gavalier.

Plyšák - rozpustilost a radosť

Ak by ste radi prekvapili nejakú drobností, niečím roztomilým, neváhajte a siahnite po plyšák. Vo väčšine žien je ukryté dieťa, o ktoré sa niekto stará s náležitou starostlivosťou a pozornosťou. Malé plyšové zvieratko je roztopašného darček, ktorý vyvoláva príjemné spomienky, môže slúžiť ako talizman pre šťastie alebo zaplniť veľkú prázdnu posteľ, keď ste na služobnej ceste.

Darčeky pre ženy - dovolenka - oddych a pohoda

Väčšina z vás pravidelne plánuje dovolenku, či už v Českej republike alebo v zahraničí. Rozprávajte sa a zistite, kam by vaša žena rada vyrazila, aké krajina by rada poznávala alebo či by radšej neprivítal dovolenku v termálnych kúpeľoch. Zistite si voľný termín a zaistite pre vás dovolenku jej snov.

Darčeky pre ženy - vyhliadkový let - adrenalín a vzrušenie

Je plná energie, rada skúša nové veci, má rada adrenalín? Potom ju určite nesklamú vyhliadkovým letom, ktorý jej prinesie nezabudnuteľný zážitok, dostatočnú mieru napätia a vzrušenia, krásny pocit pri sledovaní okolitej prírody. Len sa jej nezabudnite nenápadne spýtať, či nemá strach z lietania, potom by ste sa totiž museli obetovať vy sami a mohlo by to vyzerať tak, že ste si kúpili darček sami pre seba.

Darčeky pre ženy - živé zvieratko - energie a starostlivosť

Psík, mačička, osmák alebo kôň, tí všetci môžu potešiť ženu, ktorú chcete obdarovať. Samozrejme v tomto prípade musíte poznať jej tajná želania a musí byť aj realizovateľné. Psík je spoločníkom do domácnosti a dôverným priateľom a často ho ocenia babičky, ale aj mamičky s malým bábätkom.

Netradičným darčekom môže byť kôň, kedy dcéra alebo manželka miluje tieto zvieratá a navštevuje napr jazdecký kurz. Ak sa nebojíte takéhoto záväzku a máte dostatok financií, neváhajte, miera šťastia v jej očiach vám všetko vynahradí.

Poznáte koníčky svojej partnerky?

Existuje množstvo darčekov, ktoré potešia, ale nie je vždy nutné si príliš lámať hlavu nad tým, čo by vašu partnerku potešilo. Iste poznáte jej záľuby, jej koníčky. Nie vždy je vhodné, aby ste vyberal darček, o ktorom nič netušíte. Takto by ste napáchali viac škody ako úžitku.

Vytipujte si obchody, v ktorých by si mohla vybrať sama a vezmite ju tam. Môže sa jednať o obchod so športovým oblečením, s maliarskymi potrebami, čaji a kávou, kníhkupectvá alebo potrebné kuchynské potreby. Žena, aj keď miluje rôzne drobná prekvapenie, si veľmi rada sama vyberie taký darček, ktorý bude používať pri realizácii sama seba, pri svojich koníčkoch.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: