Čínska medicína tehotenstva

Tehotenstvo Patri Medzi Krásna obdobie všetkých Zen túžiacich po bábätku. V tejto dobe JE však najdôležitejšie sobe zabezpečiť bábätku tú najlepšiu starostlivosť. S tým súvisí najmä dostatočná výživa obdobie v tomto.Siahnite po výrobkoch čínskej medicíny!


Tehotenstvo JE dar!

Väčšina zen v živote pocíti túžbu stať sa matkou. JE TO prirodzené. Príroda dala ženám do vienka MOC porodiť Na svet malého človiečika, ktorý Preskočených: tajný ďalším pokračovaním. Bábätko prináša do vzťahu Nový náboj, vytvára túžbu potrebu SE o niekoho postarať pozerať sa dal do budúcna.

Tehotenstvo JE dar! Nie každá žena má Šťastie však TOTO. Ak patríte Medzi tie, ktorým o sebe splnilo želanie vytúženej, potom je nutné sebe správať veľmi Zodpovedné voči sebe samej, ALE taky voči nenarodenému bábätku.

Výživa v tehotenstve JE Zaklad

Problémy, ktoré môžu v tehotenstve nastať, sú často spojené s nedostatočnou výživou, aby Ako organizmu matky, Tak Potom aj plodu. Je nutné dbať na správne stravovacie návyky, dostatočný pitný značka sa má použiť prijímať také Látky, ktoré budú podporovať hrdzu vývoj plodu.

Základom JE teda pestrá strava, who o obilniny Mela obsahovať, zeleninu, dostatočné množstvo rýb ďalších potrebných látok. Rad látok forme ovšem už potravy do edited získavate Len ťažko. Preto sa nebojte siahnuť robiť prípravkov čínskej medicíny, ktoré VAM pomôžu dodať do edited potrebné výživné Látky tim predísť rôznym problémom komplikáciám.
V rámci tohto rozprávanie o čínskej medicíne ako takej zameriame Na DVA Produkty:

* Rust hory tchaj
* 8 Náramok perál

Rust hory tchaj

Rust hory tchaj (Dang Gui Shao Jao WAN) JE bylinný liek čínskej medicíny, ktorý Má blahodarné pôsobenie Na ženský Mikroorganizmy, aby v čase tehotenstva aj mimo neho. Ide SE takú byliniek kombináciu, who dodáva ženskému telu potrebnú výživu, posilňujú kvalitu krvi. Krv JE v čínskej medicíne považovaná za základ ženskej fyziológie.

Nedostatočná výživa moze u Matky iu plodu spôsobovať Radu ťažkostí bolesti, ktorým o sebe môžete užívaním tohto lieku vyvarovať.

Pôsobenie Rüştü hory tchaj

* Vyživuje krv
* Vysušuje vlhkosť
* Posilňuje slezinu
* Rozptyľuje stagnácii pečene čchi

Akým stavom ťažkostiam užívania Rüştü hory tchaj predchádza?

Nedostatočná výživa vedie k problémom Buď ženy samotnej Alebo zhotoviť jej plodu. Tieto komplikácie možno ale minimalizovať. Rust hory tchaj JE vhodný pre tehotné ženy, ale zároveň je možné užívať ho zhotoviť nie kedykoľvek Mimo. Kombinácia byliniek JE totiž "naprogramovaná" na ženské Tela.

* Posilňuje Mikroorganizmy ženy plodu
* JE prevenciou tehotenských komplikácií (krvácanie, kŕče, predčasné sťahy, zlá Poloha plodu, chudokrvnosť)
* Znižuje mieru náchylnosti k spontánnym potratom Ci opakovaných potratov
* Eliminuje pretrvávajúce mierne bolesti bruška
* JE účinný edited bolestivej menštruácii Alebo zápalových ochoreniach panvy
* Znižuje opuchy mierne, slabosť Dolných končatín, bolesti v bedrách svalovú stuhnutosť
* Posilňuje krvný obeh, JE účinný edited problémoch SE studenými končatinami, zlým krvným obehom
* Znižuje pocit únavy, vyčerpanosti, dodáva energiu

Bylinky obsiahnuté som zmesi

* Kombinácia byliniek, ktoré posilňujú harmonizujú funkciu pečene - Císařské Byliny Dang gui, Bai Shao, Chuan Xiong
* Bylinka, who vyživuje krv, eliminuje lekárska fakulta napomáhajú spriechodnenie pečene - Bai Shao
* Bylinky, ktoré posilňujú slezinu odstraňujú z edited vlhkosť - Fu ling, Bai Zhu, Zo Xie

Rust hory tchaj od Mela niekedy v živote užívať Kazda Žena. Na uz v tehotenstve alebo mimo neho!

8 Náramok perál

Náramok 8 perál (NU KE BA Zhen WAN) sa radí medzi najvýznamnejšie zmesi, ktoré prostredníctvom mali užívať ženy. Bylinná kombinácia dodáva energiu vitalitu priaznivo pôsobí Na výživu krvi u zen.

Vzhľadom Na pravidelnú menštruáciu sú ženy vystavené vyššiemu riziku chudokrvnosti, ktoré má za následok Radu nepríjemných ťažkostí. Môže sa jednať o bolesti hlavy kasty, vyčerpania Ako fyzickej, psychickej Tak, nedostatočná Sila vitalita matiek po pôrode.

Bylinnou malých a stredných podnikov užívajú v Cine milióny zen uz po Radu desaťročí. Starodávna Čínska formule Jim napomáha vyčistiť krv, dodať do edited energiu Qi, posilniť chuťové bunky, znížiť únavu.

Pôsobenie náramku 8 perál

* Dopĺňa čchi Qi
* Vyživuje krv
* Má priaznivý vplyv na krvný obeh, Na jeho rozprúdenie

Krv sebe sklada z. bielych krviniek, červených krviniek, krvných doštičiek, plazmy tekutín. Táto bylinná kombinácia priaznivo pôsobí Na všetky tieto zložky, posilňuje kvalitu krvi edited celok. Nedostatok krvi Ci Jej poruchy sú u moderných Zen bežnú diagnózou, ktorú však ony sami nijako nerieši. K nedostatku dochádza edited by. z dôvodu ochorenia chronických, vyčerpania v tehotenstve, psychickej deprivácie, sklady atď.

Tým, že dochádza k zanedbávanie tohto stavu zároveň dochádza k opätovnej strate krvi počas menštruácie, žije SE rýchlym životným tempom Bez správnych stravovacích návykov Alebo SE navyše drží Rôzne redukčné božstvo, vzniká Rada ochorenia. Následne vznikajú ĎALŠIE poruchy v podobe zlého zažívania, trávenie, únava, bolesti, dýchavičnosť, točenie hlavy, úzkostné stavy, búšenie srdca.

Akým stavom ťažkostiam užívania náramku 8 perál predchádza?

* Znižuje celkovú únavu organizmu
* Eliminuje vyčerpania únavu po pôrode
* Pôsobí priaznivo chudokrvnosti v prípadoch
* Posilňuje tvorbu materského mlieka
* Napomáha rýchlejšej rekonvalescencii po operáciách Ci chorobách

Bylinky obsiahnuté som zmesi

Čínska medicína využila pre túto formulu 8 rôznych tradičných byliniek, ktoré harmonizujú Vzájomné Mikroorganizmy dodávajú potrebnú energiu.

Formule JE žako Postup Prípravy čaju, z byliniek SE vytiahnu tie najlepšie najčistejšie extrakty, ktoré môžu dát Telu desať najvyššej účinek.Bylinná malých a stredných podnikov SE pripravuje edited Spracovanie nízkych teplotách, ABY nedošlo k zničeniu účinných látok.

* Bylinka posilňujúci Qi čistiace krv - Dang shen
* Bylinka Na výživu krvi - Shu di huang
* Bylinka vyživujúci krv posilňujúci cirkuláciu krvi - Dang qui
* Bylinka očisťujúce krv mírnící bolesti - Bai Shao
* Bylinka pre zlidnění organizmu relaxáciu svalov - Fu ling
* Bylinka posilňujúci slezinu, imunitný systém podporuje trávenie - Bai zhu
* Bylinka Na Oživenie krvi, rozhýbanie Qi eliminujúce lekárska fakulta - chuan Xiong
* Bylinka, who harmonizuje stredné ohnisko, posilňuje imunitný systém trávenia - Gan cao

Tradičná Čínska medicína

Východnej, teda Tradičná Čínska medicína, sa zameriava Na preventívne zdravotné opatrenia využíva prírodných poznatkov liekov k liečebným postupom. Štúdie preukázali, že telo si z potravy Berie Len aby, čo potrebuje. Prírodná medicína však ponúka zveráku.

Jej liečebné preventívne postupy sú natoľko jemné prirodzené, že sa môžu vyhodnotiť každodennou súčasťou vášho života. Užívaním prípravkov čínskej medicíny posilňujete imunitný systém dodávajú telu VŠE potrebné pre jeho správnu funkciu.

Cisárska dynastie Ming využíva Východné medicínu Viac nez 5000 rokov MA Radu skúseností s prírodnými Produkty.
Starajte teda o Resetovať Tela taky o vášho budúceho potomka s láskou Prírodné Pecí.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: