Parkovanie pri letisko Ruzyně

Blíži sa čas dovoleniek a mnoho z Vás sa vydá do vysnenej destinácie lietadlom. Robíte si však starosti, čo s autom u letiska Ruzyně? Či ho nájdete v stave, v akom ho zanecháte? Vaše obavy sú zbytočné, môžete využiť služby firiem. Parkovanie na letisku.


Prečo využiť služby parkovanie pri letiska Ruzyně

* Bezpečné zaparkovaní na letisku Ruzyně počas celej doby Vašej neprítomnosti. Vaše auto nikto neukradne, nevykrade, nenabourá, nezničí, nebude odtiahnuté a ešte môže byť kompletne umyté.
* Poistenie Vášho vozidla proti odcudzeniu.
* Možnosť vykonania nutného servisu Vášho vozidla priamo u letiska, zatiaľ čo Vy si budete užívať dovolenky.
* Odpadá nepohodlná preprava autobusom na letisko Ruzyně alebo drahým taxíkom k Vášmu autu, ktoré ste zaparkovali voľne niekde u letiska.
* Nemusíte obťažovať príbuzných, kamarátov, aby Vás odviezli k Vášmu autu alebo domov, pretože ste sa báli nechať auto voľne u letiska Ruzyně.
* Ak cestujete s deťmi, rozhodne uvítate, že je nemusia podstupovať nepohodlnú cestu k autu, ktoré ste nechali voľne u letiska. Namiesto toho môžete hneď pred terminálom nasadnúť do pripraveného Vášho auta a rovno ísť domov.
* Určite pri cestovaní máte nejaké to batožina. A keď idete na dovolenku sami alebo s rodinou, máte iste týchto batožiny viac. A teraz si predstavte situáciu, že máte niekoľko batožiny, vonku prší, fúka vietor, deti kňourají (sú uťahaný, hladné) a Vy sa musíte strach pre auto, zaparkované kdesi mimo letiska. Než sa dostanete k Vášmu autu, budete navlhnutá, alebo priamo mokré, unavení, podráždení a to Vás ešte čaká cesta autom domov. Nebolo by lepšie ísť domov v pokoji. Mohli by ste tiež riskovať možnosť nehody z nesústredení, únavy, podráždenosti. Zvážte teda všetky pre a proti a dobre sa rozhodnite. V ďalšom prípade, by ste tiež nemuseli Vaše voľne zaparkované auto nájsť, mohlo by byť ukradnutú, alebo v lepšom prípade poničené, vykrádané.

Čo sa môže stať, keď auto zaparkujete voľne u letiska Ruzyně

* Aj keď treba poletíte preč na dva, tri dni, už za túto dobu sa môže stať s voľne stojacim autom prakticky čokoľvek. Môže byť:
* Ukradnutú,
* Vykrádané,
* Nabúrané,
* Odtiahnutie,
* Nainštalované odpočúvanie,
* Nainštalovaná kamera,
* Nainštalovaná bomba (samozrejme s najväčšou pravdepodobnosťou to bude nepravdepodobné, ale čo Vy viete. Na svete sú všelijaké, podivní ľudia).
* Vyššie uvedené sa môže stať, ale samozrejme aj nemusí. Chcete však riskovať niektorú z týchto možností? Nebolo by lepšie si radšej zaplatiť firmu, ktorá Vám poskytne záruku, že sa s Vašim autom nič nestane, po dobu, čo budete preč? Alebo radšej budete trnout, či av akom stave auto po Vašom prílete nájdete?

Lacné a výhodné parkovanie pri letiska - www.parkovaniuletiste.eu

Z vyššie uvedených informácií je najlepšie forma parkovanie na platenom parkovisku. Firiem, ktoré ponúkajú zaparkovaní Vášho auta v blízkosti ruzyňského letiska je veľa. Ak však nechcete minúť veľa peňazí, ale zároveň chcete mať istotu, že je Vaše auto po celú dobu Vašej neprítomnosti v poriadku, môžete napríklad využiť služby Parkovanie pri letisko EÚ.

Prečo využiť služby Parkovanie pri letisko EÚ:

* Toto parkovisko je vzdialené 8 min od letiska Praha Ruzyně a je určené pre všetkých, ktorí cestujú na dovolenku alebo služobnú cestu a chcú mať pokoj a istotu, že svoje auto nájdu v poriadku a nepoškodené.
* Ponúka 300 parkovacích miest vzdialených 8 km od letiska Praha Ruzyně.
* Disponujú tromi novými minibusmi značky Mercedes Benz Vito o celkovej kapacite 24 miest, ktorými sú schopní pokryť aj väčší nápor klientov a minimalizovať dobu čakania na odvoz.

* Parkovanie pri letisko EÚ je oficiálnym partnerom Zaparkujteuletiste.cz - najlepšieho parkovisko pri letisku Praha Ruzyně
* Kým budete na dovolenke či pracovnej ceste, personál tohto letiska Vám v ich plne vybavenom autoservisu preverí Vaše vozidlo a vykonajú akékoľvek práce, ktoré si budete priať, odporučí Vám tiež aké úkony by Vaše vozidlo potrebovalo pre bezpečnú a spoľahlivú prevádzku

* Ich autoservis ponúka ručné aj strojové umývanie ako interiéru aj exteriéru Vášho vozidla

Na stránkach www.parkovaniuletiste.eu si môžete v kľude z domova zarezervovať miesto na zaparkovanie svojho vozidla.

Kritériá, podľa ktorých vybrať firmu, poskytujúca parkovanie pri letiska Ruzyně

Parkovanie automobilu u letiska Vám ponúka hneď niekoľko firiem. Ako si však z týchto firiem vybrať tú pravú pre Vás? Podľa nižšie uvedených kritérií, ktoré sme zostavili na základe ponúk firiem poskytujúcich možnosť parkovania u letiska, si môžete jednoducho určiť, čo je práve pre Vás dôležité.

V čase zaparkovaní Vášho vozidla firmy ponúkajú:

* Umytí vozidla,
* Vnútorné hĺbkové čistenie interiéru,
* Renováciu laku,
* Vyrovnanie karosérie bez nutnosti lakovania,
* Servis vozidla: výmena filtra, náplňou, dezinfekcia klimatizácie,
* Možnosť prevzatia auta už na letisku pred odlietavajúcimi terminálom a následné premiestnia na strážené parkovisko danej firmy. Po Vašom návrate Vám je auto opäť pristavené späť k příletovému terminálu,
* Poistenie vozidla pre ich prepravu na strážené parkovisko a späť k terminálu.
* Poistenie vozidla po dobu státia v areáli firmy,
* Možnosť zaparkovanie auta v areáli firmy a zástupca firmy Vás potom zadarmo odvezie na letisko a po Vašom prílete zase privezie k parkovaciemu areálu,
* Včasné pristavenie vozidla k terminálu pri Vašom prílete. Váš návrat si firma postráži. Akonáhle budete mať vyzdvihnutie batožiny, stačí len firme zavolať a počas piatich až desiatich minút bude Vaše auto pristavené na dohodnuté miesto.
* Nonstop služba firmy poskytujúce parkovacie a sprievodné služby,
* Dispečing 24 hodín denne,
* Uzavretý a strážený areál parkovisko,
* Dohodnuté poistenie proti prípadnému odcudzeniu vozidla,
* Možnosť zakúpenia Vami vybraného zájazdu cez danú firmu poskytujúcu parkovanie, potom získate ako bonus parkovanie Vášho auta za polovičnú cenu,
* Možnosť on-line rezervácie výhodného ubytovania na jednu noc pred odletom,
* Kapacita parkovísk niektorých firiem je dostatočná, u iných je potreba urobiť on-lin rezervácii 24 hodín dopredu,
* Parkovisko môžu byť aj len pár minút pešej chôdze od odletovej haly,
* Psie hotel pre Vaše domácich miláčikov (nemusíte sa trápiť a premýšľať, kam Vášho štvornohého miláčika dať).

Možnosti parkovania, ktoré ponúka priamo letisko Ruzyně

V prípade, že sprevádzame odlieta cestujúceho, alebo mu naopak idete v ústrety, môžete využiť tieto možnosti:

* Krátkodobé parkovanie - priamo pri terminálov 1 a 2 nájdete tzv krátkodobé parkovisko, kde máte 15 minút parkovania zadarmo. Potom je parkovanie spoplatnené. Parkovné môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnými kartami, v samoobslužných pokladniach, pri výjazde z parkoviska.
* Strednodobé parkovanie - bezprostredne pri Terminálu 2 môžete využiť 15 minútového parkovania zadarmo. Toto parkovisko je umiestnené pred príletovou halou Terminálu 2 len dve minúty pešo. Parkovisko tiež myslelo na osoby, ktoré sú držiteľmi preukazov ZŤP a ZŤP / P. Miesta pre tieto osoby sú situované čo najbližšie ku vchodom do letiskového terminálu. Parkovné môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnými kartami, v samoobslužných pokladniach, pri výjazde z parkoviska.
* Dlhodobé parkovanie - možnosť tohto parkovanie je pri budove Parking C, priamo pri príjazdovej komunikácie z diaľničného privádzača zo smeru od centra Prahy a Kladna. Parkovisko ponúka kapacitu viac ako 3 000 parkovacích miest. Parkovisko je umiestnené zhruba 70 m od Terminálu 1, maximálne dve minúty chôdze. S terminálom 2 je parkovisko spojené tzv nadzemnom krytým chodníkom, maximálne tri minúty chôdze. Parkovné môžete zaplatiť v hotovosti alebo platobnými kartami, v samoobslužných pokladniach, pri výjazde z parkoviska. Osoby, ktoré sú držiteľmi preukazu ZŤP a ZŤP / P, majú u tohto parkovanie k dispozícii 63 parkovacích miest.
* Lacné parkovanie - ak chcete zaparkovať Vaše auto čo najlacnejšie, keď odlietate na dovolenku, Parking D je pre Vás optimálnym riešením. Parkovisko D ponúka kapacitu 850 miest, ktoré sú určené pre dlhodobé státie. Budova Parking D je 10 minút chôdze od letiska. Parkovanie nemusíte vopred objednávať. Môžete tiež využiť jednu zastávku mestskej hromadnej dopravy k terminálom Sever 1 a 2. Tento lístok na mestskú hromadnú dopravu je poskytovaný spolu s parkovacím lístkom, je v cene. Je tu tiež posilniť stráženie parkovísk.
* Parkovanie pre handicapované osoby - tieto osoby majú parkovanie úplne zadarmo. Na dispečingu parkovísk Českej správy letísk v prízemí budovy Parking C obdržíte voľnú výjazdovú kartičku.
* Zmluvné parkovanie pre hotel a cestovná kancelária - letisko ponúka aj možnosť zmluvného parkovania pre hotely, dopravcov a cestovné kancelárie s minibusmi.
* Go Parking - toto parkovisko sa nachádza v blízkosti obce Predné Kopanina. Ceny sú tu porovnateľné, ako na letisku.

Ďalšie služby, ktoré sú na letisku Ruzyně

Na letisku Ruzyně môžete využiť služby:

* Požičovne automobilov,
* Wifi internet,
* Úschovňu batožiny,
* Poštu,
* Zmenárne,
* Bankomaty,
* Banku,
* Reštaurácia,
* Bary,
* Obchody,
* Duty free,
* Možnosť ubytovania,
* Taxi ai


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: