Oblasť Caorle, Lido di Jesolo, Eraclea Mare

Čo moze byt úchvatnějšího nez východy západy slnka, piesčité pláže, priezračné more, Malebná príroda výtečná kuchyne? Vydajte sa s nami preskúmať oblasť Veneto, konkrétne letoviska Caorle, Lido di Jeselo Eraclea Mare.


Caorle - Predstavenie Caorle

Caorle JE jedna z najčistejších Oblasti jadranskej Náhorný plošiny. Caorle patrí medzi významné Európska Primorska letoviska. Ide o nezabudnuteľnú turistickú oblasti, na uz z dôvodu nepreberné lákavé Ponuky ubytovacích kapacít, výbornej kuchyne, historických pamiatok, prírody, pláže, more, športovísk, Alebo rušného nočného života bohatého.

Ak hľadáte o dovolenke nielen priezračné more, ALE aj stopy histórie, preskočenie: tajný Caorle cela oblasť tou najlepšou možnou voľbou.

Cele Caorle dôrazne dbá na ekológiu. Na všetkých pláží JE dodržiavanie Recyklácia odpadov.

Ak chete SA ZA vydať krásou Taliansko, využite možnosť od CK Janet.

CK Janet - dovolenka v Taliansku

Chcete si užiť leto v zahranici? Neviete kam tento rok vycestovať? Obráťte sa na CK Janet, who VAM ponúkne bohatý výber dovolenky v Taliansku zhotoviť v iných destináciách. Profesionalita Cestovné kancelárie, who uz pôsobí Na trhu 20 rokov, VAM poskytne Kvalitný Služby s výberom Vašej dovolenky.

Ponuka CK Janet JE veľmi rozsiahla, ponúka VAM poznávacie pobytové zájazdy, liečebné pobyty Kúpeľné po cele ČR a SR. Najvýznamnejšou destinácií Cestovné kancelárie sú talianska letoviska, ktoré sme sa vám som článku snažili priblížiť.

Máte možnosť odcestovať dňu Počas dvoch? Tak neváhajte využite ŠPECIÁLNE PONUKY dovoleniek ZA Mimoriadne Ceny. Na základe skúseností našich čitateľov veríme, že s CK Janet dovolenku prežijete Vašich snov odveziete si domov veľa nezabudnuteľných zážitkov.

Poloha Caorle

Caorle leží v severnej časti Jadranu, približne 70 km severne od Benátok. Pre väčší predstavu, Caorle JE vzdialenej od Prahy 790 km, od Brna 700 km.

Caorle, Prístav aj Turistické centrum v jednom, leží v Oblasti Veneto, TJ. Benátsko. Pre tých z. vas, ktorí o dovolenke hľadáte nielen viac, ALE aj stopy histórie, preskočenie: tajný Caorle cela oblasť tou najlepšou možnou voľbou.

História Caorle

Caorle pochádza z latinského slova Caprulae, coz podľa niektorých historikov znamená tzv ostrov Koz. ĎALŠIE historici SE skôr prikláňajú k Variante, Zo edited by Caorle JE odvodené od Pohanské bohyne capris.

Caorle bolo osídlené už tisíce rokov Pr. n. l. Založenie Rimanmi SE však datuje približne okolo roku 40 Pr. n. l. Caorle bolo umiestnené k ústiu rieky Livenza, pretože SE mesta zakladala pri vode Zdroju.

Caorle bola pôvodne dedinka, VO ktoré žili prevažne rybári, pasáci Kozová Ovčia. V ROKU 1866 bolo ustanovené tzv Rybárske Konzorcium, ktoré začalo už veľkom skupovať Pozemky, stavať na nich tim došlo k rozvoju celej oblasti. Významný turistický boom narodené Roku 1911, kedy bol pre verejnosť otvorená Prvý hotel postmoderné. V ROKU 1945 SA stalo Caorle významným obchodným centrom rastúcim, aj Reali prešlo veľa ťažkým obdobím dvoch svetových vojen. V Caorle SE začal masívne rozvíjať aj turistický ruch, ktorý pritiahol návštevníkov, aby edited by Zo všetkých kútov Sveta.

Čo ponúka turistom Caorle

Caorle JE pulzujúce mesto s 200 Hotely predaji pred rekonštrukciou 15 kilometrov Dlhé Piesočné pláže, ktorým o sebe prezýva "Zlaté". Tieto pláže primo nabáda k romantickým prechádzkam.

Očarí Vás úzke uličky aj malá, pitoreskný námestíčka pripomínajú miniatúrne version susedných Benátok. Cela Laguna, who mesto obklopuje výnimočné, neznečistené životné Prostredie. Starobylé mestá edited JE udržiavaná v pôvodnom historickom kontexte, ma nielen svoju atmosférou, pivo i pôvab. Ak budete chcieť SE príjemne chutne občerstviť, môžete v početných reštauráciách s ponukou vyhlásených rybích špecialít, v pizzeriách kaviarňach.

Ak budete chcieť zmenu, tj nie ste zrovna priaznivci celodenného opaľovanie, môžete navštíviť z niektorých športových palácov v Caorle. Ponúka SE VAM hneď DVA Pallamare Palaexpomar, ktoré slúžia nielen vrcholovým športovcom, ALE I Vy môžete zavítať sem zahrať si tenis, golf, Alebo SE trochu zapotiť zocelit Telo už fitness centre. Okrem toho vám Caorle ponúka najrôznejšie športové vyžitie, Ako inak, nez na mori: Jazda na vodných lyžiach, plachtenie Na jachte, potápanie, windsurfing, Vodné pólo Alebo pokojnej rybárčenie.

V ktorú ročnú dobu navštíviť Caorle

Caorle JE pre turistov lákavá lete predovšetkým v, ALE Jesenné zimných mesiacoch, kedy sú ulice vyľudnené predaji pred rekonštrukciou more rozbúrené, moze osloviť k Dôvod tých z Vás, ktorí preferujete Tichej Prechádzky už meste.

Možnosti kúpania v Caorle

Caorle JE edited by posiate nespočetnými piesočnatými plážami, ktoré nabádajú k tomu primo, aby ste si užili dosýta slnečných lúčov aj priezračného Jadranského mora.

Na pláži pozdĺž Lungomare si plne vychutnáte Prechádzky, opaľovanie, relaxáciu AJ.

V Caorle nájdete Profesijné pláže Verejné aj Súkromné.

Lido di Jesolo - Predstavenie Lido di Jesolo

Lido di Jesolo patrí k najväčším strediskám benátskej Oblasti. Lido di Jesolo SE moze pochváliť predaji pred rekonštrukciou patnáctikilometrovou piesočnou plážou, čtyřkilometrovou promenádou s niekoľkými stovkami obchodov, obchodíkov, kaviarní, reštaurácií. Svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s pozvoľným zostupom do mora SE Lido di Jesolo Stava ideálnym miestom pre rekreáciu rodín s malými deťmi.

Ak hľadáte bohatý nočný Život, centrum Lido di Jesolo Vás rozhodne nesklame. Tak, Ako stred Lido di Jesolo JE proklamovaný rušným miestom zábavy, Tak okrajové časti poskytujú príjemné ubytovanie v relatívne pokojnom Prostredie, ktoré je vhodné pre rodiny s malými deťmi, Ci seniorov.

Lido di Jesolo každoročne získava prestížne ocenenie Modrá vlajka, ktoré udeľuje Európska komisia ZA kvalitu čistotu pláží služieb s tým spojených, coz garantuje ich vynikajúcu úroveň.

Poloha Lido di Jesolo

Najväčšie prímorské letovisko vzdialené iba 21 JE OD km Benátok CEZ Benátskou lagúnu. Cela Laguna, ktorá je základom letoviska, sa rozkladá Na ploche 22 km2. Vklinený JE Medzi Grékmi Sile Piave. Samotnú lagúnu utvára niekoľko ostrovčekov ostrovčeku. Najväčší z týchto ostrovov nazývali lide v období antiky tzv konské misto.

História Lido di Jesolo

Jesolo bolo osídlené už okolo roku 1000 edited Nasim letopočtom. Samotné mesto bolo založené Tu až okolo roku 100 edited Nasim letopočtom pričinili SA ZA Rimania. Cestovný ruch bol spätý s polovicou minulého storočia. V ROKU 1952 SA mesto začalo pomaly rozvíjať v dnešnej Moderné Turistické vyhľadávané letovisko.

Čo ponúka turistom Lido di Jesolo

V Lido di Jesolo si užijete nepreberného množstva vodných radovánok, odpočinok Na slnečných piesočných plážach, romantické Prechádzky po promenáde, najrôznejšie výlety do okolitých oblastí, bohatú nočnú zábavu mnoho ďalšieho.

V Lido di Jesolo nájdete Profesijné Veľké možnosti športového vyžitia, žako JE tenis, minigolf, jazdy na koňoch, Požičovne bicyklov, windsurfing, Vodné skútre, šliapacie loďky AJ. Lido di Jesolo SE nachádza som veľmi výhodnej polohe, who umožňuje hviezdicovité výlety do okolia. Najnavštevovanejšie ciele v okolí sú bezosporu Venezia (Benátky), Verona, Trieste, Aquilea, Padove, Verona ai.

Určite zhotoviť Navštívte Aqupark Lido di Jesolo, ktorý je plný tobogánov atrakcií pre dospelých Deti.

Eraclea Mare - Predstavenie Eraclea Mare

TOTO JE letovisko nazývané Zelenú perlou Jadranu, aby diky píniového malebnému Pase Háje, ktorý o sebe tiahne pozdĺž mora. Viac nez 3500 urastených pínií v letných mesiacoch vytvára príjemný tieň zahaľuje letovisko do omamné vône nezabudnuteľné.

Eraclea Mare patrí ku kľudnejšom menším letoviskám Oblasti Veneto. JE Tu Menšie sústredenie turistov Na pláži. Ak teda nemáte radi tzv hlavu Na hlavu, Tak Eraclea Mare je pre vás tým pravým oddychovým miestom.

Od pláže JE Eraclea Mare oddelilo 150 m širokým zalesneným pásiem oddeľuje Tak prírodou pláž od zástavby, čím umocňuje pokoj i relaxáciu Na pláži. Eraclea Mare svojimi piesočnatými plážami s pozvoľným zostupom do mora sa stáva ideálnym miestom pre rekreáciu rodín s malými deťmi. Na pláži okrem iného nájdete Profesijné zhotoviť detské ihriská preliezky nechýba Ani sprchy a WC, prezliekárne Požičovne lehátok, slnečníkov vodných bicyklov.

Poloha Eraclea Mare

Eraclea Mare sa nachádza na pobreží Jadranského mora, približne 60 km severne od Benátok. JE som veľmi výhodnej polohe, who umožňuje hviezdicovité výlety do okolia.

Čo ponúka turistom Eraclea Mare

V letovisku nájdete Profesijné dostatok obchodov, obchodíkov, reštaurácií, baru, supermarketov.

Každú stredu sa tu konajú zhotoviť Večerné trh.

Druhy víkend v septembri sa pravidelne Slavi sviatok piva.

Určite Navštívte Mort Lagoon. Táto lagúna Má piesočnaté dno plytké Ako inak, priezračnú čistú vodu.

V blízkom Lignanu JE Aquasplash, čiže Vodný park, ZOO aj golfové ihrisko Najnavštevovanejšími Misty sú Venezia (Benátky), Trieste, Aquilea, Padova, Verona, Palmanova, prechádzka po lagúnach Lodi.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:Oblasť Caorle, Lido di Jesolo, Eraclea Mare

Česká Lípa 1 Nový Bor Mimoň Doksy Česká Lípa 2 Cvikov Stráž pod Ralskem Kamenický Šenov Zákupy Žandov u České Lípy Brniště Dubá Horní Libchava u České Lípy Nový Oldřichov Sloup v Čechách Provodín Zahrádky u České Lípy Jestřebí Dubnice pod Ralskem Horní Police