Kúpele Luhačovice - ubytovanie liečba

Najznámejšími liečivými Pramene v kúpeľoch z dnešného článku sú Vincentka, Aloiska, Ottovka Prameň Dr Šťastného, ktoré sú voľné prístupné verejnosti. Kúpele ležia Na Rozhranie Regiónu Valašská, Slovácká Hané.


Kúpele Luhačovice

Luhačovice sú Kúpeľné mesto Na juhovýchode Moravy som Zlínskom kraji, 16 km juhovýchodne od Zlína. Luhačovice sú najväčšie moravské kúpele s dlhou tradíciou kúpeľnej liečby dýchacích ciest, tráviaceho ústrojenstva, diabetu pohybového aparátu.

Preslávené sú prírodnými liečivými prameňmi, priaznivými klimatickými podmienkami príjemným prostredím, som ktorom o sebe snúbi Krásna príroda typická architektúra. Luhačovického minerálne vody sú považované za jedny z najúčinnejších v Európe nielen pre vysoký obsah minerálnych látok, ALE zhotoviť pre vynikajúce proplynenie voľným oxidom uhličitým.

K pitnej kurča, inhalačnom procedúram a minerálnym kúpeľom SE využíva 8 prameňov. Najznámejšími liečivými Pramene sú Vincentka, Aloiska, Ottovka Prameň Dr Šťastného, ktoré sú voľné prístupné verejnosti.

Kúpeľná Starostlivosť pre dospelých - Kúpele Luhačovice

* Choroby onkologické - po ukončení liečby Komplexné

* Choroby obehového ústrojenstva
* Choroby tráviaceho ústrojenstva
* Choroby z porúch látkovej výmeny
* Choroby Kožné Obezita Diabetes

Kúpeľná Starostlivosť pre Deti dorast - Kúpele Luhačovice

* Choroby z porúch látkovej výmeny
* Choroby dýchacieho ústrojenstva

Kúpele Luhačovice - liečebné Programy

1. Program pre Deti s dozorom
2. Program pre pedagogiku
3. Program pre rodiny
4. Program pre seniorov
5. Program pre športovcov
6. Program pre zdravotne postihnutých
7. Víkendové pobyty
8. Detoxikačný program

Kúpeľné ubytovanie - Kúpele Luhačovice

* Niva I Niva II
* Kúpeľný dom HUBERT
* Kúpeľný liečebný dom PRAHA
* Luxusný Kúpeľný dom VILA Valaška
* Kúpeľný hotel Vila Antoaneta
* Hotely Miramare I Miramare II
* Vila Helen, Vila Rita Vila Nast
* Hotel VILA Alpská RŮŽE
* Hotel Jurkovičov dom
* Hotel PALACE
* Hotel Dom Bedřicha Smetanu
* Hotel VILA Chaloupka
* Hotel Jestřabí
* Hotel MORAVA
* Hotel ALEXANDRIA
* Hotel Spoločenský dom
* Penzion Vila pod lipami
* Penzion Forst
* Penzión Riviera
* Penzion Myslivna
* Penzion Rodina
* Penzion Pola
* Penzion Vepřek
* Penzion Taťána
* Penzión Plzeň

Penzión Hubert

Penzión Hubert JE som Prostredie štýle domáceho. Ponúka dvojlôžkové izby apartmáne. U všetkých je možnosť prístelky. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, Lednici, ako možnosťou zapožičania televízora. Skupinový pobytom JE k dispozícii príjemné Posedenie v bare. Parkovanie zabezpečené JE Na dvore penziónu. Môžete si uschovať Tu Bicykle, prípadne iné športové NÁRADIE. JE Možný zhotoviť pobyt SE psom.
V okolí penziónu dispozícii JE k:

* Nákupné centrum (1km)
* Nove postavená športová hala s ihriskom (300 m)
* Lyžiarsky vlek (v PREMÁVKY po celú zimu)
* Aquapark v Uherskom Brode - 15 km
* Možnosť liečebných procedúr v kúpeľoch Luhačovice

Penzión Hubert

Hotel Litovel

Hotel Litovel JE neodmysliteľná edited najväčších kúpeľov Luhačovíc, leží na hlavnej pešej zóne v tesnej blízkosti kúpeľného centra. Hotel ponúka ubytovanie v 18 dvojposteľových, 2 jednoposteľových a 2 dvojlôžkových VIP izbách, štandardne vybavených: TV + SAT, telefónom, internetom, kúpeľňou s vaňou Alebo masážnym sprchovacím boxom, WC. Veľká edited izieb Má terasu s krásnym výhľadom Na Luhačovice. Súčasťou hotela je reštaurácia pre hotelových hostí tanečné kaviareň so živou hudbou letnou terasou o celkovej kapacite 220 miest. Oddelenou edited kaviarne JE možné využiť edited rokovacia miestnosť s kapacitou 40 osôb. Hotel v tesnej blízkosti JE Luhačovického kongresového centra (cca 100m), samozrejmosťou JE ZA Parkovisko hotelom len pre hotelových hostí s kapacitou 13 parkovacích miest. Individuálne JE možné Objednať Kúpeľné procedúry - liečebné i relaxačné. Hotel Má vlastnú soľnú jaskyňu ponúka výber mnohých druhov masáží.

Od septembra 2010 hotel ponúka novinku - Hotelový wellness pobyt. Tento typ pobytu zahŕňa:

* 2x ubytovanie som dvojlôžkovej izbe
* 2x polpenzia (raňajky švédsky stôl, Večera servírované)
* Wellness program:
* Soľná jaskyňa (1x dve osoby)
* Rašelinový zábal ZAD (1x dve osoby)
* Whirlpool (1x dve osoby)

Pre rezerváciu ubytovania do Hotela Litovel JE kontakt tu.

Hotel Litovel

Liečebné procedúry - Kúpele Luhačovice

Pitná kura, inhalácie, uhličité kúpele, perličkový kúpeľ, masáže, zábaly, lavatherm, elektro svetloliečba, diathermie, diadynamik, solux, ultrazvuk, štvorkomorový kúpeľ, laser, akupunktúra, magnetoterapia, Lymfoven, plynové injekcie, škótsky strek, oxygenoterapia, extremiter, liečebný telocvik, parafínové obklady, lávové kamene, Indická masáž hlavy, Rehabilitačné chodník, fínska sauna, iplikátor Kuznecov, anticelulidová masáž s ozonovým zábalom, Havajská masáž Lomi Lomi, Tradičné Thajské masáže, masáže Reiki detaoxikační masáž Medová.

Luhačovice ponúkajú svojim hosťom návštevníkom nielen kúpeľnú liečbu pobyt v krásnom prírodnom Prostredie, ale aj možnosť aktívneho odpočinku, kultúrne vyžitie Spoločenské.

K lázeňskému životu každoročne Patri

* Slávnosť otvárania prameňov edited začatí Kúpeľné sezóny
* Hudobný festival Janáček Luhačovice
* Vystúpenie popredných umelcov v Kúpeľnom divadle
* Kolonádní Koncerty
* Zábavné Programy v kúpeľných hoteloch
* Diskotéka
* Kino
* Posedenie v príjemnom Prostredie kúpeľných reštaurácií, kaviarní cukrární

Mesto Luhačovice

Prvá písomnú správu o Luhačoviciach poznáme z Roku 1412. Ak chcete však neznamená, že podľa Luhačovice boli ešte len osídlené. V polovici 19. storočia mali kúpele 10 pomenovaných domov s 83 izbami, dve kuchynská stavenia dve námestie - Hlavná Josefská.

V ROKU 1895 zaznamenali kúpele do te Doby najväčší počet hostí - až 1 700. Žako Luhačovického Zálesí vymedzujeme oblasť juhovýchodnej Moravy v okruhu kúpeľného mesta Luhačovice, who leží Na hraniciach Regiónu Valašská, Slovácká Hané. Luhačovického Zálesí JE Oblasti typickú prechodovú, v ktorej sa stretávali prvky Ľudovej kultúry horského typu (Valašsko) s vplyvmi nížinných Oblasti Slovácká Hané. Výsledkom JE vznik Ľudovej kultúry s osobitými Rysy, ktoré odlišujú Luhačovického Zálesí od iných etnografických Oblasti.

Mesto Luhačovice môžeme pomyselne rozdeliť na dve časti, ktoré Spolu nerozlučne súvisí.

Edited Kúpeľná, ktorý JE centrom liečby obsadenie Mestská. Mestská pamiatková zóna SE rozkladá v centrálnej časti, orientovaná Juhozápad-Severovýchod, Jej dĺžka je cca 2 km.

Zábava pre Kúpeľné Hosťami - Kúpele Luhačovice

Tanečné večery so živou hudbou - každý deň. Dátum konania: 10.05.2010 - 30.09.2010. Hrajú DVA špičkový muzikanti Zo Slovenska

Otvorenie letnej sezóny Divadelné - Kúpeľné divadlo Pražské Divadlo Ungelt uvádza: P. Palmade Ch Duthuron: NA ÚTEKU Úsmevná inscenácia o úteku dvoch žien. Hra vypovedá s francúzskou ľahkosťou o veciach neľahkých. OBE "holky Na úteku", sú duševne Mladé osobnosti, Maju guráž fantáziu voči životu. Neni k Hlavné cesta úteku. Je to hlavne cesta jedne ľudskej bytosti k druhej ľudskej bytosti. A JE povznášajúci. Hrajú: JANA Štěpánková Zlata Adamovská

Historické pamiatky

Augustiniánsky dom - Postavený v rokoch 1902 - 1904 podľa architekta Vladimíra PROJEKTU brnenského Fischera. Najznámejším pravidelným hosťom bol hudobný skladateľ Leoš Janáček, ktorý jazdil veľmi často Tu (Okolo 20 návštev) av období 6. - 27. augusta 1926 Pocas pobytu v augustiniánsky dome PIS slávnu Glagolskou msi, jednu z nejsvébytnějších skladieb svetovej hudby vôbec.

Jurkovičov dom - patrí k najznámejším najcennejším objektom v kúpeľoch.

Kryštál. Stavba umiestnená na Masarykovej ulici postavená z betónu, kovov s travertínovými obklady. Postavená okolo roku 1935

Mohyly v lese Obora. Mohyly kruhového pôdorysu (bolo ich Nájdené 54), ktoré boli v rokoch 1921 - 1922 preskúmané profesorom IL Červinkom, dokazujú osídlenie tejto Oblasti v 8. - 9. storočia.

Socha svätého Gotthard. Na obdĺžnikovej základni štvorboký sokel s bočnými krídlami. Na prednej strane sokli JE plytká nika som ktoré JE vsadený obrázok sv. Floriana.

Zámok Lešná - Spoločný komplex Barokový architektúry Zo 17. storočia, Barokový veža z Prvá polovice 18. storočia. Prestavaný som 20. storočia. Rozprávkový kaštieľ z 19.storočia s Drevorezbárske výzdobou. Zámok obklopuje anglický park, kde o sebe nachádza ZOO s Viac nez 240 Druhy zvierat.

Rožnov pod Radhoštěm - Skanzen Valašské múzeum v prírode, uchovávajúci originálne drevené stavby z 18.storočia.

Buchlovice - Barokový zámok s rozsiahlym anglickým parkom, predstavujúcim jednu z najvýznamnejších dendrologických zbierok v českých krajinách, Kráľovský hrad Buchlov z pol.13.století.

Vizovice - Barokový zámok z 18.storočia s cennými zbierkami nábytku, porcelánu, zbraní obrazov. Kroměříž - Arcibiskupský zámok Barokový s veľkolepými interiéry zámockej obrazárne poklady s Diely svetoznámych veľmajstrov. Květná záhrada s kolonádou, bludiskom rotundou.

Športové vyžitie v Luhačoviciach okolí

K športovej ponuke patrí tenis, fitness centrá, minigolf, cyklistika Kolky mnoho ďalších športov. K romantickým prechádzkam nabádajú upravené Kúpeľné parky, lesy i Turistické chodníky s krásnymi zákutiami vyhliadkami.

Aquapark "Delfín" - Uherský Brod .. Plavecký bazén 25 ms vodnými Reproduktory, zábavný bazén SE množstvom atrakcií, divokú rieku, tobogán Dlouhý 91 m, whirlpool, detské bazéniky s vodopádom, detský svet, Parná sauna, fínsku saunu, masáže, reštauráciu s mokrým barom, ricofit


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: