Kúpele Karlovy Vary - ubytovanie liečba

Najznámejšie Českej kúpele sú už svete bezo sporu Karlovy Vary. Vite prameňov ktorý? Liečebných Tu môžete nájsť, jake ochorenie lieči jake voľnočasové využitie pacient Alebo Turista už meste nejde?


Najlepšie Hotely a ubytovanie - Kúpele Karlovy Vary

V Karlových Varoch nájdete približne 130 možností ubytovania od hostely, CEZ penzióny az po najluxusnejšie päťhviezdičkové Hotely svetovej KVALITY. Vybrali sme pre vás tie najlepšie Hotely v Karlových Varoch.

Wellness & Spa hotel Ambiente - Karlových Varoch

Wellness & Spa hotel Ambiente JE vzdialený od Medzinárodné letisko Karlovy Vary pouhých 10 minút od Hotela, k Pražskému Letisku sú na dve hodiny jazdy autom. V Hoteli Wellness & Spa hotel Ambiente bol nove otvorený kozmetický Beauty Salon Ambiente. JE TO jediný salon v Karlových Varoch, ktorý používa renomovanou nemeckom lekársku kozmetiku Biodroga. V modernom MediRelaxCenter môžete Thermáriu s wellness a beauty Programy získať späť energiu prostredníctvom relaxácie, prečistenie pece. Profesionálny Kúpeľné procedúry, ktoré túto Pecí dopĺňajú, patrí medzi najdôležitejšie prostriedky k návratu do Dobrej duševné fyzickej kondície. Kúpeľné wellness ponúka Programy Široké spektrum využitia, počnúc prevenciou rehabilitáciu končiac.

Hotel Ambiente

Wellness & Spa hotel Ambiente

HOTEL Maltézsky Kríž - Karlovy Vary

Hotel Maltézsky Kríž sa nachádza na brehu Teplé Říčkách v samom centre Karlových Varov. Ubytujte sa v hoteli, ktorého pôvodnej stavby Korene zasahujú az do Roku 1706. Hotel Má Krásne zachované nástenné fresky malebnej hrazdenom murivo.

Hotel Maltézsky Kríž aj CEZ rozsiahle Priestory ponúka pohodlné ubytovanie v priateľskej rodinnej atmosfére s celou radou doplnkových Služieb edited sú Thajské masáže, Vstup do kúpeľov mnoho ďalšieho.

Hotel Maltézsky Kríž JE ľahko dosiahnuteľný po Goetheho stezce Okolo Grandhotela Pupp Alebo zhotoviť z divadelného námestia smerom ku Dvořákovej lávke. Z oboch strán je možné parkovanie po predchádzajúcej dohode s recepciou hotelovú. Hotel sa nachádza na štandardný výstup stráne toku Teplé Rieky spoznáte Ho vďaka jedinečnej fasáda výraznými zelenými okenicami.

Hotel Maltézsky Kríž

Hotel Maltézsky Kríž

Hotel Romance - Karlovy Vary

Hotel Romance sa nachádza priamo v kúpeľnom centre Karlových Varov Hostia Tak majú jedinečnú možnosť prežiť príjemný pobyt v tesnej blízkosti Vřídla Trhová kolonády. K dispozícii sú priestranné štýlovo vybavené jedno-i dvojposteľové izby, rodinné DVA Apartmenty DVA Suite Exclusive.

Súčasťou Hotela Romance JE obľúbený Café Restaurant Puškin, kde JE hosťom každý deň servírovaná nielen Bohaté raňajky v podobe švédskych stolov, pivo i špecialita Českej Medzinárodná kuchyňa. Spojenie chuťových zmyslových zážitkov ponúka posedenie na letnej terase s výhľadom Na Vřídelní kolonádu Trhová, zámockú vežu Historické domy, ktoré boli vybudované už Zlatom veku Karlových Varov edited Prvá svetovou vojnou.

Kapacita hotela je 70 lôžok, reštaurácia ponúka 80 miest letná terasa umožňuje Posedenie pre 30 osôb. V Hoteli Romance Vás čaká secesnej atmosféra, odpočinok i relaxácie. Zamestnanci Hotelu Romance sú Pripravení plniť váza želanie POMOCI VAM zabezpečiť liečebné procedúry, kultúrny program i športové aktivity.

Hotel Romance

Hotel Romance

Kúpeľný hotel Smetana - Vyšehrad - Karlovy Vary

Hotel Smetana - Vyšehrad JE veľmi Pekný štvorhviezdičkový Kúpeľný hotel v Karlových Varoch, ktorý ponúka ubytovanie v pokojnom Prostredie prvorepublikovej vily SE záhradou. Kúpeľné procedúry sú pod dohľadom odborného lekára reštaurácia JE s možnosťou diétnej stravy. V Hoteli Smetana - Vyšehrad nájdete aj veľmi príjemnú kaviareň. JE Tu zhotoviť samozrejmosťou aktualizovaná ponuka akčných ponúk, komplexných balíkov aj predaj darčekových poukazov, ktoré môžete využiť počas celého roka.

Kúpeľný hotel ponúka svojim hosťom Vyšehrad Kúpeľné procedúry edited liečbe:

* Ochorenia zažívacieho traktu vstřebávacího,
* Ochorenie metabolická (diabetes melitus, artritída urica - DNA, hyperlipoproteinemie - porucha metabolizmu tukov),
* Choroby pohybového aparátu (reumatizmus, artrosy, vertebrogenní algickom syndróm), artrosy všetkých kĺbov.

Hotel Smetana

Hotel Smetana

Kúpeľný hotel Vila Titania - Karlovy Vary

Kúpeľný hotel Vila Titania Karlovy Vary JE situovaný v pokojnej vilovej zástavbe existujúce z reprezentačných rodinných Sidelu, kúpeľných domov sanatórií. Vzdialený Len 5 minút chôdze od centra mesta termálnych prameňov. Nájdete Tu komfortné ubytovanie v pokojnom Prostredie, ktoré dra vhodné Ako pre rekreáciu odpočinok, Tak pre firemné rokovania, Školenia Vzdelávacie kurzy.

V Hoteli Vila Titania nájdete:

* Reštauráciu s 50 Misty, príjemnou obsluhou kľudným posedením, vhodné tiež k obchodným rokovaniam, školiace vzdelávacím programom
* Letná záhrada umožňujúce oddych Záhradné grilovanie
* Organizovanie rodinných osláv, svadieb, firemných večierku
* Raňajky formou švédskych stolov (zahrnuté v cene ubytovania)
* V každej izbe je vírivá vaňa
* K Vašim službám JE Wi-Fi
* Bar s recepciou
* Objednávky jedál nápojov Na Izba
* K Vašim službám patrí tiež zabezpečenie kúpeľných procedúr
* Parkovisko priamo pri hoteli (nepotrebujete Povolenie na vjazd do Kúpeľné zony)
* Stráženie celého objektu Hotela vrátane Parkovisko kamerovým systémom

Hotel Titania

Hotel Titania

Wellness hotel Jean de Carro - Karlovy Vary

Wellness hotel Jean de Carro Karlovy Vary ponúka diéty 30 vkusne zariadených hotelových izieb apartmánov, vybavených telefónom satelitnou televíziou. V apartmánoch nájdete Profesijné dale halu, šatňu, priestranný obývacia Izba spálňu, nechýba samozrejme kúpeľňa, minibar, satelitná televízia telefón. Zo všetkých izieb jedinečný výhľad JE Na Kúpeľné panorámu Karlových Varov.

Odporúčame: Wellness príbeh (7 nocí)

* 7x ubytovanie som dvojlôžkovej izbe
* 7x polpenzia / trojchodové menu
* 3x Thermarium 1,5 h. (Whirlpool, sauna, aróma kabína, infra kabína, Soľná komora)
* 1 x čiastočná masáž DLE výberu
* 1 x reflexná masáž plosky nôh
* 1 x klasická masáž celková
* 1 x masáž horúcimi kameňmi 1,5 h
* Župan po celú dobu pobytu

Wellness hotel Jean de Carro

Wellness hotel Jean de Carro

Hotel Lafon - Karlovy Vary

Hotel **** Lafon JE Moderný nefajčiarsky hotel, ktorý sa nachádza v pokojnej časti Karlových Varov. Hotel Má k dispozícii 26 dvojposteľových izieb vybavených sprchou, WC, fénom, telefónom, SAT-TV, prípojkou na Internet, izbovým trezorom, písacím stolom minibarom. Všetky izby majú Centrál sú Dostupné výťahom. Dve izby v 7. poschodí možno prepojiť v apartmáne SE dvoma kúpeľňami, sprchovacím kútom vaňou.

Hotel Lafon určite spríjemnia váš pobyt v Karlových Varoch diky svojmu Balneo relax centre. JE pre Vás pripravená cela rada procedúr, Vnútorný bazén, sauna, whirlpool. V hoteli je tiež možné využiť Služby kozmetického štúdia Kaderníctvo.

Hotel Lafon zhotoviť ponúka organizovanie konferencií, práca shope, meetingov, Školenia, prezentácií v kompletne zariadené konferenčné miestnosti. Hotel Má pre Resetovať Hosťami zabezpečené bezpečné parkovanie v dome postavenom parkovacom nove.

Hotel Lafon

Hotel Garni Palatin - Karlovy Vary

Hotel Garni Palatin *** * SE nachádza v centre Karlových Varov. Kapacita hotela je 35 lôžok v 15 komfortne vybavených izbách s televízorom satelitným programom, Lednici s minibarom, privátnym trezorom. Všetky izby majú kúpeľňu so sprchovacím kútom Alebo vaňou. Raňajky podávané formou JE hosťom bufetu. Hotel ponúka jedinečnú možnosť nielen pre Kúpeľný pobyt, ALE aj pre organizovanie prezentácií, seminárov, výjazdných Rokovanie apod

Hotel Garni Palatin

Hotel Sirius Park Spa - Karlovy Vary

Park Kúpeľný hotel Sirius **** SE nachádza v historickom centre Karlových Varov. Štvorhviezdičkový hotel leží v údolí Říčky Teplá, na sútoku Ohře. Kúpeľný hotel Sirius Má pre Resetovať Hosťami pripravené ubytovanie v 23 dvojlôžkových izbách diéty. Môžete si vybrať z niekoľkých typov izieb. K dispozícii JE dvojaký štandard, dvojitý Komfort, dvojité Komfort plus, rodina dvojlôžkovú lux. Niektoré izby majú možnosť prístelky.

Medzi Základné Sympatex všetkých moderných izieb patrí vlastná kúpeľňa s vaňou Alebo sprchovacím kútom, WC, chladnička, minibar, Sejf, televízia so satelitným príjmom, Pripojenie k wifi internetu pomoči, telefón. V kúpeľni k dispozícii JE slatinných župany. Hotel disponuje dvomi reštauráciami Sirius. Jedna reštaurácia JE situovaná v Predné časti hotela s kapacitou 30 miest. Druhá reštaurácia JE u recepcia už štýlovom Prostredie. Hotelová reštaurácia denne pripravuje neodolateľné jedlá z Českej i Zahraničné kuchyne. Reštaurácia susedí s kaviarňou s posedením Na verande.

Hotel Park Spirius Kúpele

Služby Hotela:

* Hotel Sirius ponúka hlavnú transfery z / do Hotela, izbovú službu, priania žehlenie.
* V službách Hotela sú samozrejme kompletné SPA liečebné Programy. Vyberať Zo Široké môžete Ponuky Wellness & Beauty, masáží, sauny, bazéna.
* Má Hotel pre Resetovať Hosťami pripravený Špeciálny program navrhnutý pre pomoc obnovu edited duše.

Hotel Krušnohor - Karlovy Vary

Hotel Krušnohor je novo zrekonštruovaný trojhviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v Českej republike v Západnej Jej časti v podhorí Krušných hôr je medzičlánkom medzi strediskom zimných športov Božom Darem (15 km) kúpeľmi Karlovými Vary (7 km).

Pre hotelových hostí je k dispozícii útulná reštaurácia / snídárna s kapacitou 60 miest tanečným parketom. Dale Potom Menšie salónik s kapacitou 25 miest. Tieto Priestory JE vhodné využiť pre rodinné oslavy svadby.

Hotel s recepciou s 24 hodinovou prevádzkou ponúka tieto služby:

* Zmenáreň Predaj suvenírov,
* Prístup na internet, e-mail, fax,
* Obstaranie vstupeniek, leteniek sprievodcovské služby,
* Parkovisko, ktoré o sebe nachádza cca 400 m od Hotela je 24 hodín denne strážené. Je na neho možné zabezpečiť dopravu Na náklady Hotela.

Hotel Krušnohor

Kúpeľný dom TOSCA

Kúpeľný dom Tosca SE nachádza v samom centre kúpeľnej časti Karlových Varov, u svetoznámeho prameňa Vŕídlo, v bezprostrednej blízkosti chrámu sv. Márie Magdalény. JE tvorený 6 Vzájomné prepojenými budovami poskytuje Komplexné kúpeľnú starostlivosť.

Svojim hosťom ponúka 267 lôžok diéty som dvojposteľových izbách jednoposteľových, od Cenové Dostupné nižšia Kategória az po izby Vysoké KVALITY priestranné apartmány. Štandardné izby sú vybavené televíziou, rádiom, telefónom kúpeľňou sprchovacím kútom SE Alebo vaňou a WC.

Ubytovanie v Prahe edited kúpeľným pobytom v Karlových Varoch

Cestujete do Karlových Varov CEZ Prahu? Potrebujete pekné ubytovanie v Prahe? Odporúčame VAM ubytovanie v Hoteli Tosca.

Rýchla REZERVÁCIA pre Hotel Tosca Praha.

Hotel Tosca nájdete v predaji pred rekonštrukciou v centre Prahy u Námestí Míru. Vinikající Poloha Hotela Tosca, jeho Dopravná dostupnosť možnosť parkovania dávajú predpoklady pre Hoteli ubytovanie individuálnych turistov i skupín. Stanice Metra "A" a električkové zastávky niekoľkých liniek sú vzdialené len pár krokov od Hotela.

Pohodlnú jazdou metrom Alebo električkou SE Hostia dostanú do historického jadra mesta Pocas 10 minút. Václavské námestie obchodné zona JE dostupnosti v Pešie. Päťpodlažná budova Hotela s výťahom Má Priamy Bezbariérový Vstup do recepcia lobby baru.

Výhodou Hotelu Tosca sú vlastné Garáže pre parkovanie osobných áut. V Hoteli Tosca JE pripravené diéty 38 nadštandardne vybavených izieb s vlastným sociálnym príslušenstvom, Bezpečnostné schránkami minibarom. Priestranné, moderne zariadené izby pastelových farieb, zaručujú maximálnu Pohodlie ubytovaných hostí. Samozrejmosťou Hotelu Tosca JE Pripojenie na Internet.

Tosca Praha

Hotel Tosca

Cestovanie ZA Zdravím - Karlovy Vary

V posledných rokoch o sebe stalo celkom bežným javom, Zo do Karlových Varov cestuje veľa ľudí za Zdravím nielen do kúpeľov, ALE zhotoviť do ordinácií kliniky Na privátnych dentistov, očných lekárov plastických chirurgov. Záujem JE o zákroky drobné i väčšie. Doprajte si Kvalitné ubytovanie.

Vyhľadávajú pacienti trpiaci JE predovšetkým

* Ochoreniami zažívacieho ústrojenstva
* Poruchami látkovej výmeny
* Diabetom
* Dnou
* Obezitou
* Paradentózou
* Chorôb pohybového ústrojenstva
* Choroby pečene, pankreasu, žlčníka žlčových ciest
* Stavy po onkologických chorobách
* S neurologickými ochoreniami
* Choroby gynekologické ... atď

Zo 79 prameňov Rôzne výdatnosti JE 13 zachytené pre pitnej kúry

Minerálne vody sú si podobné základným zložením, avšak pre rozdielnu teplotu iný Obsah kysličníka uhličitého majú rozličné účinky. Chladnejšie Pramene Maje zvyčajne ľahko laxatívny Učinek, Pramene teplejšie Maju Vplyv tlmivý, spomaľujú vylučovanie žlče i žalúdočných Stav. Pobyt v kúpeľoch JE komplexom pôsobenie Na ľudský organizmus.

Desať SE Na základe lekárom odporúčaných kúpeľných procedúr prečistí odpočinie si od chemických liekov, ktorých spotreba je znížená Alebo v niektorých prípadoch nahradená prírodnými zdrojmi. Súčasne si odpočinie od civilizačného stresu. Celkovým výsledkom JE dlhodobá regenerácia organizmu, who SE prejaví zlepšením celkového stavu podstatným zvýšením jeho výkonnosti.

Do Karlových Varov jazdí pacienti ZA

* Ambulantné liečbou
* Komplexné kúpeľnou liečbou
* Príspevkovú kúpeľnou liečbou

Ubytovanie patriaci k kúpeľnú starostlivosť - Karlovy Vary

Kúpeľný hotel III, Hotel Imperial, Spa Resort Sanssouci, historická budova sanatória Kriváň, Hotel Slovan, Concordia JE v súčasnosti komplex dvoch pôvodných hotelových domov, Columbus JE zhotoviť komplex dvoch pôvodných hotelových domov - Columbus Garfield, Kúpeľný hotel Thermal, Hotel Tosca, Ostrava , Thermie, Zvon, Balneo, Albatros osobitne stojaca depandance Myslivna, Kúpeľný dom Tosca, Kúpeľný dom Wolker, Hotel Čapek, Hotel Mánes I, Hotel Mánes II, Hotel Mimosa, Hotel Eden I, Hotel Eden II, Kúpeľné domy - Sadová Prameň, Chopin hotel Bellevue ...

Alžbětiny kúpele sú najväčším kúpeľným domom v ČR

Kúpele boli založené Roku 1906 pomenované po cisárovne Elizabete - Sissi. Už od svojho začiatku slúžila táto reprezentatívna budova na terapeutické účely aj v súčasnosti o sebe pripisujú ĎALŠIE riadky úspešné, Viac Ako storočnej tradície kúpeľov v sŕdc Európy.

Tu ponúkané procedúry: podvodná masáž, škótske streky, perličkový kúpeľ, parafínový zábal, kúpeľ Calmonal, pneumopunktúra, pohybová Alebo relaxačné Kúpa, zápaloch, Suchá uhličitý kúpeľ, lymfodrenáž prístrojová, uhličitý kúpeľ, inhalácie Individuálne, jódový kúpeľ, zubná irigace, rašelinový kúpeľ, suchý uhličitý kúpeľ, Pivné kúpeľ, plávanie, Vínna kúpeľ - anticelutidní cvičenie v bazéne, klasická masáž čiastočná s predohrevom, cvičenie v telocvični, reflexná masáž, striedavá nožný sprcha, rašelinový zábal ...

Medzinárodný filmový festival Karlovy Vary

JE jeden z najstarších filmových festivalu vôbec (1. ročník sa uskutočnil v roku 1946). Viac nez 40 rokov bol festival organizovaný pod tlakom politickej situácie v socialistickom Československu.

V ROKU 1994 SA organizácie festivalu ujal Nový Tím v cele o sebe známym českým hercom Jiří Bartoška významnú filmovú publicistka Evou Zaoralovou, ktorí o sebe rozhodli pretvoriť stagnujúci prehliadku v medzinárodne významné Filmové fórum.

500 českých aj zahraničných novinárov akreditovaných JE UŽ stabilné zárukou toho, že je festivale venovaná celosvetová pozornosť. Priestor, ktorý venujú festivalu Zahraničná - najmä Z krajín strednej Východnej Európy - Médiá, JE neporovnateľne väčšie nez Priestor venovaný akékoľvek iné kultúrne akciu nielen v Českej republike, ALE v celom stredoeurópskom regióne.

Relaxácia odpočinok v kúpeľoch Karlovy Vary

Medzi ĎALŠIE Tu poskytované procedúry Patri kúpele, vodoliečba, vírivka, rôzne druhy masáží, slatinné obklady, peloidné, parafínové zábaly Suché uhličité, Rôzne Druhy elektroliečby, liečba magnetom laserom, liečebný telocvik, plávanie, oxygenoterapia, inhalácie črevné výplachy minerálne Vodou. Balneo Kúry wellness, balíky aróma terapiou, medových Alebo čokoládových masáží, Kúzlo rašeliny kaviárové terapii veľa ďalších pre Tela Dusi regeneračných procedúr.

V Karlových Varoch môžete nasadnúť Na Kočiar ťahaný koňom pokochať krásou SE mesta.

Športové vyžitie - Kúpele Karlovy Vary

* Tenis
* Hokej ľadový korčuľovanie
* Dostihy Jazdectvo
* Lyžovanie
* Fitness aerobic
* Kolky, bowling biliard
* Adrenalinové športy edited parašutistickej tandemové zoskoky, bungee jumping Alebo paintball
* Petanque
* Streľba paintball
* Cyklistika Pešia turistika. Pre tieto športy sú vhodné Kúpeľné lesy, ktoré ponúkajú viac ako 130 km ciest, chodníkov chodníkov.
* In-line korčuľovanie, horolezecká stena, kúpanie plávania. Súčasťou areálu kúpaliska Rolava JE aj okruh pre in-line korčuliarov, horolezecká stena, tenisové kurty ...
* Golf si vychutnáte Na ihriskách - Golf Resort Karlovy Vary, Golf Club Sokolov, Golf Club Františkovy Lázně, Royal Golf Club Mariánské Lázně, Astoria

Golf Resort Cihelny

Spomienky z Karlových Varov, môžete obohatiť o návštevu múzeí

1. Múzeum Karlovy Vary
2. Galéria umenia
3. Jan Becher múzeum
4. Návštevnícke centrum Moser

ĎALŠIE dojmy si odnesiete z návštevy cirkevných stavieb - Karlovy Vary

* Kostol sv. Márie Magdalény
* Pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla
* Cintorínske kostol sv. Ondreja
* Anglikánskej kostol sv. Lukáša
* Evanjelický kostol sv. Petra a Pavla
* Kostol sv. Urbana ...

Kochajte SE z vtáčej perspektívy z rozhľadní

1. Tri kríže
2. Jelení skok
3. Vyhliadka Karla IV.
4. Goetheho vyhliadka
5. Rozhľadňa Diana

Karlovarské kolonády

Sadová kolonáda

Slúžila žako Promenáda Blanenského pavilónu, ktorý bol v šesťdesiatych 20 rokoch. storočia zbúraný. Kolonáda našťastie stojí Žiadame Vás, aby nám. A hlavne vďaka celkovej rekonštrukcii. Primo pod strechou kolonády Alebo v blízkosti Jej nájdete Profesijné Tri liečivé Pramene.

Mlýnská kolonáda

Od Roku 1893, kedy bola predĺžená ku skalnému prameni, Meri 132 m. Pod Jej strechou, ktorú nesie 124 korintských stĺpov, sa nachádza orchestriskách maznáčika minerálnych prameňov. Jej Priestory zdobia alegorické plastiky Sochy.

Trhová kolonáda

Drevená Stavba, postavená už švajčiarskom štýle, Mela podľa plánu zastrešovať žriedla Len Pár rokov. Reali uz však stála nad Pramene trhovými Karola IV. Viac nez sto rokov, pristúpilo mesto k jej zachovaniu kompletnú rekonštrukciu.

Zámocká kolonáda

Má dve časti: kolonádu Horného prameňa kolonádu Dolného prameňa. Vo vnútorných priestoroch te Dolné JE umiestnený Reliéf ducha prameňov.

Žriedlová kolonáda

Gejzír horúcej minerálnej vody zhodovalo od 16. storočí uz mnoho stavieb: Barokový budova, empírová kolonáda, liatinová ci provizórne Drevená kolonáda. ĎALŠIE zatiaľ posledný Stavba obklopujúce Vŕídlo pochádza z konca 60. rokov 20. storočia.

Kúpele Karlovy Vary

Karlovy Vary leží v západnej časti Českej republiky na sútoku riek Teplé Ohře, približne 120 km od Prahy. Sú najväčším kúpeľným mestom najznámejším ČR. Kúpeľná liečba SE vyvíja zdokonaľuje od založenia Karlových Varov objavenie liečebných prameňov v 13. storočia Žiadame Vás, aby nám.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: