Aquaparky v ČR - výlet s rodinou

Dnes Vás chceme pozvať Na návštevu prvých 5 aquaparkov a 5 kúpalísk v 5 mestách nasi republiky. Pozrieme SE jake atrakcie sú pre Vás pripravené Tu jake Služby návštevníkom prevádzkovatelia ponúkajú.


Aquapalace Praha

* Užite si leto v najväčšom aquaparku v Česku. Poďte SE vyblázniť treba do palácov pokladov dobrodružstva Na deviatich diéty půlkilometrových tobogánoch skluzavkách. Alebo môžete preplávať divokú rieku stometrový az do rozsiahlej Vonkajší zóny, kde si užijete slniečka Potom si len stačí vybrať Zo hŕbu príležitostí na relaxáciu v saunách, vírivkách, v bazéne s umelým vlnobitím Alebo Na vodnom bare.

Vodný svet Aquapalace Praha ponúka

Palác relaxu, Palác, pokladov, Palác dobrodružstvo, Vonkajší zónu, Koralový dom,

Potápačské jama, Kurzy plávania Detský kútik.

Aquapalace Praha - Vonkajší sauny sebe skrývajú pod názvami

Zrubová Baňa zemný Baňa, Dale vírivky, ochladzovací sprchy bazéniky.

Tu nájdete Profesijné zhotoviť rímske sauny - Aquapalace Praha

Calarium, tepidárium, laconium Parný kúpeľ, soľnou kúpeľ, Rímske bazen

sprchy

Fínske sauny Aquapalace Praha

Malá Veľká fínska sauna, bio sauna, Vulkán sauna, aromatická bylinná sauna, Kneippove kúpele, ochladzovací sprchy bazéniky, vírivky relaxácia ..

SPA Aquapalace Praha

Masáže, kozmetika, telová ošetrenie, Privátne SPA, Hamman, Rassoul, Softpack, Balneoterapia, soláriá, líčenie, depilácia, Manikúra, pedikúra, partnerské procedúry

Fitness Aquapalace Praha

Kardio zóna, posilňovňa, aeróbne sála, krytý, cyklistika, aquaerobic, Power Plate

Hotel Aquapalace Praha

Aquapalace Hotel JE súčasťou areálu Aquapalace Praha, ktorý JE najväčším stredoeurópskym aquaparkom. Ponuka Služieb zahŕňa rozsiahle Moderné konferenčné centrum, výbornou kuchyňou, Priamy prístup do novootvoreného aquaparku Široký výber individuálnych, rodinných wellness balíčkov. Tento Luxusné štvorhviezdičkový Aquapalace Hotel Prague ponúka ideálne spojenie obchodných rokovaní s relaxáciou, oddychom i zábavou, na VŠE v bezprostrednej blízkosti jedne z najkrajších európskych Metropolu.

Aquapalace Hotel Prague SE teší veľkému záujmu zhotoviť detských zákazník preto SE Služby Hotela plne prispôsobili potrebám rodín s deťmi. Hoci najväčšou atrakciou zostane bezpochyby návšteva veľkolepého aquaparku, pobyt v Hoteli JE pre Detského Hosta nemenej skvelým zážitkom. Aj Deti si počas celého pobytu užívajú rovnakého komfortu Starostlivosť, žako ich Rodičia. Navyše hotel pre Resetovať Malé návštevníkov chystá Na dobu letných prázdnin veľa zábavy. Hotel pripravil pre Deti Špeciálny animačný program. Viac informácií o týchto programoch, ALE aj celom nájdete Hotela Aquapalace tu.

Hotel Aquapalace Praha

Reštaurácie a Bary

Staropramen reštaurácia, Coca cola reštaurácia, Algida bar, Koralový bar, sauna bar, fitness bar, Príprava rôznych akcii oslavy narodenín apod

Letné kúpanie - O2 Žlté kúpele

Žlté kúpele sú unikátnym priestorom s nezameniteľnou polohou históriou. Celková denná kapacita Žltých kúpeľov o sebe pohybuje Okolo ôsmich tisíc návštevníkov. Areál každému z nich ponúka nielen optimálne podmienky k športovému vyžitiu, rekreáciu odpočinku, ALE zhotoviť Jim poskytne dostatočné zázemie v oblasti gastronómie aj hygieny. Z vydlážděného Parkovisko pre 80 áut vedú bezbariérové piesočnato-štrkové cesty.

Športoviská - O2 Žlté Kúpele

Futbal v klietke, Lode šliapadlá, pétanque, plážový volejbal, stolný tenis, Požičovňa in-line korčúľ, nohejbal, vonkajší šach, Motorové Cluny

Občerstvenie - O2 Žlté Kúpele

Modrý bar, Beach bar Piesočná pláž, Veľký Hexagon Na trávnatej pláži, Pivnica, Tanciaren terasa, Pizzéria La Festa, Cukráreň Myšiak

AQUAPARK KOHOUTNICE BRNO

Kapacita JE aj SE saunový časti pojme 220 LIDI.

Aquapark Kohunice Brno - čo Tu nájdete Profesné?

* Tobogán 90 m
* Rekreačné bazén s perličkovými Rastie, chrliči vody vodnými tryskami
* Divokú rieku
* Whirpool
* Detské bazéniky s vodným hríbom
* Plavecký bazén 25 x 12,5 ms hĺbkou vody 1,8 - 2,0 ma 6 Dráhami
* Slunečná "Vyhliadková" terasa s vonkajším bazénom 12 x 8 m
* Para
* Sauna
* Posilňovňa
* Mokrý bar
* Masáže

Teplota v bazénoch vody - Aquapark Kohunice Brno

* Plavecký - 27 stupňov
* Relax - 30 stupňov
* Detský - 30 stupňov
* Vírivka - 34 stupňov

Detské Kúpalisko Juliánov

Cele kúpalisko JE koncipované navrhnuté Hlavné pre vyžitie rodín s malými deťmi. Tomu zodpovedá aj maximálna hĺbka bazéna 1,20 m. Veľkého

Kapacita areálu Juliánov

Kapacita areálu JE maximálne 400 návštevníkov. Úprava vody JE vybudovaná DLE najnovších európskych noriem, čím JE dlhodobo dosiahnutá vysoká KVALITA vody.

Voda Bez chlóru-aquapark pre alergikov

Hygienické Zabezpečenie vody JE vykonávané bezchlórovým liekom, preto areál môžu navštevovať aj lide s citlivejší pokožkou alergici, voda nedráždi oči.

Aquazorb - Juliánov

Ak chcete JE adrenalínová zábava už Veľkej priehľadné nafukovacie guľu. Do gule SE dostanete velikým stráne otvorom na, ktorý JE po vašom vstupe zatvorený gule vzduchom JE naplnená. Pote ste vrhnutý Na vodu Staci firmou povedať len "koulej SE". Nastáva pravá adrenalínová zábava. Pokusy o chôdzu po hladine Vodné spočiatku pripomínajú skôr škrečka v klietke, ALE vsechno chce ČAS a 5 minút pripadne VAM edited večnosť.

AQUAPARK OSTRAVA - JUH

JE relatívne Nový Vonkajší aquapark, ktorý bol pre návštevníkov slávnostne otvorený Prvá v júli Roku 2006. Moderný športový areál určený Ako k športu Tak odpočinku prináša okrem niekoľkých bazéne rozľahlé odpočinkovej plochy zhotoviť reštaurácii.

Aquapark Ostrava - Juh - kapacita

Celková rozloha vodného Sveta Zábřeh zaberá CEZ 3 ha coz umožňuje areáli pojať az 3500 návštevníkov.

Atrakcie - Aquapark Ostrava

* Relaxačný bazén
* Detský bazén bazénik
* Dojazdový bazén
* Plavecký bazén 50m

Areál ponúka Na Resetovať vonkajšej stráne reštaurácii s možným celoročným využitím, Na druhej stráne Prevádzkový objekt kde sú umiestnené vstupné pokladne, Zázemie pre osobnostné plavčíka, Prvá Pomoc, prezliekárne sociálka pre návštevníkov občerstvenie Priestor Malého. V zadnej časti areáli JE budova ďalšieho občerstvenia SE sociálnym zariadením. V areáli je možnosť zapožičania slnečníkov lehátok.

LETNÉ Kúpalisko OSTRAVA - najväčší som strednej Európe

Kapacita

Letné kúpalisko v Ostrave - Porube JE najväčším zariadením svojho druhu som strednej Európe. Celkovou rozlohou Vodné plochy, čítajúcich 41 200 m² pripomína skôr malú priehradu ZA slnečného počasia si užíva kúpanie Tu az 15 tisíc návštevníkov.

Atrakcie - Letné kúpalisko Ostrava

* Obrie Tobogán
* Skluzavky
* Skokanské mostíky
* Detské kĺzačky
* Detský bazén
* Zatienené pieskovisko s atrakciami
* Drevený hrad
* Nafukovacie skákadlá
* Detská autíčka

Možnosti športu - Letné kúpalisko Ostrava

* Areál minigolfu
* Tenisové kurty s umelým povrchom
* Ihrisko pre streetball
* Plážový volejbal
* Malý futbal
* Ruskej Kolky
* Stolný tenis

Aquaforum - Františkovy Lázně

Aquapark - Aquaforum Františkovy Lázně VAM ponúka relaxáciu odpočinok v 7 bazénoch, 4 a 3 Vnútorný Vonkajší. Uvoľniť môžete o sebe už vírivke whirpool, Vodné jaskyni, Na tobogane, Na skluzavkách ďalších vodných atrakciách. Pre zahnanie hladu JE v Aquafora Františkovy Lázně snack bar a reštaurácia.

Atrakcie - Aquaforum Františkovy Lázně

* 3 Vnútorný a 3 Vonkajšie bazény s vodnými atrakciami
* Whirlpooly
* Tobogán
* Vodné kĺzačky
* Vodné jaskyne
* Vodné stenová masáž
* Masážne lavice Vzduchové
* Vzduchová Perlička
* Vřídla
* Vzduchová rúrková lehátka
* Sauna

Atrakcie - Aquaforum Františkovy Lázně

* Aquashop
* Vonkajší pláži volejbal
* Detské ihrisko Vonkajší
* Snack-bar
* Reštaurácia

Rekreačné AREÁL Jordánsko - Františkovy Lázně

Vyznačuje SE celoročnou prevádzkou nachádza SE som Františkových Lázních. Areál JE umiestnený v kľudnom prostredí lesoparku s minerálnymi Pramene cestami pre Pešie i cykloturistov. JE vzdialený asi 1 km od centra mesta. V areáli Jadran SE nachádza tieto:

Služby - Rekreačný areál Jordán

* Hotel
* Autokemp
* Chatová osada
* Reštaurácia s letnou terasou

Prírodné kúpalisko v letných horúčavách príde vhod VŠEM areáli návštevníkom. JE vhodné Ako pre Deti, Tak aj pre plavcov. Hĺbka JE od 20 cm do 180 cm.

ĎALŠIE Služby

* Kiosk
* Sprchy
* Toalety
* Prezliekacia kabínky.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: