Vôňa do bytu - príjemný domov

Bytové vôňa už nepredstavujú samotné osviežovače vzduchu v spreji,ktoré pohlcujú alebo tlmia pachy,a ich nevýhodou je väčšinou zdravotné závadnosťou. Doprajte sebe aj Vášmu domovu moderné a naopak zdravia prospievajúce vône v podobe kamienkov,difúzorov ai


Nie je nič príjemnejšieho, ako sa vracať z práce domov, v ktorom sa line príjemná svieža alebo zmyselná vôňa, ktorá dokáže vykúzliť tú správnu pohodovú atmosféru. Premeňte i Vy domov v oázu plnú relaxácie a pokoja. Okrem toho správne zvolená vôňa, má pozitívny vplyv na celkovú psychiku našej duše.

Bytové parfémy-WWW.XFITNESS.CZ

Jedná sa o parfumy, ktoré sú priamo určené ako izbové vône. Sú úplne neškodné, majú pozitívny vplyv na uvoľnenie celého tela, dokážu jednoducho pohltiť nežiaduce pachy, ktoré sa môžu vyskytnúť v kuchyni počas varenia, alebo ak máte doma štvornohého maznáčika apod Vôňa majú tiež pozitívny vplyv na sústredenie, dokážu Vás viac koncentrovať, čím podáte vyšší výkon, alebo naopak príjemne relaxovať. Veľký výber bytových parfumu nájdete na www.xfitness.cz kde Vám ponúka AROMA LAMPY, AROMA DIFUSÉRY, AROMA oleje, éterické oleje BIO atď ..

AROMA Difúzor BYTOVÉ - WWW.XFITNESS.CZ

Prírodné vône do vášho domova. Je dôležité, čo dýchate, ponúkané difúzora sú vyrábané z esenciálnych olejov v Taliansku. Podľa počtu použtých tyčiek a veľkosti miestnosti, vydržia niekoľko mesiacov.

* Difúzory s esenciálnymi olejmi a bambusovými tyčkami
* Spraye interiérové vhodné do bytu, kancelárie, autá, atď
* Parfumy DECOR - dekoratívne elegantné balenie bytových PARFÉMY, jedná sa o skutočné parfumy

Skladom sú vždy 125ml balenie, interiérové spreja a decor balenia. 250ml balenie väčšinou nie - v tom prípade dodávame do 3. dňa od objednania.

Váš byt môže voňať napríklad korením, vonnými tyčinkami, sladkosťami, aromatickými olejmi, bytovými parfémy, bylinkami ai

Možnosti vôňou do bytu

* Difúzor s bambusovými tyčinkami
* Vonné bylinkovej sáčky
* Parfémované kamene
* Aroma lampy s éterickými olejmi
* Katalytické aróma lampy
* Vonné relaxačné sviečky
* Bytové spreje

Difusér s bambusovými tyčinkami

Bytový parfém v podobe vonné esencie s bambusovými tyčinkami - vôňa sa postupne uvoľňuje do vzduchu. Čím ponoríte viac bambusových tyčiniek do vonné esencie, tým docielite väčšiu intenzitu vône. Vonná esencia Vám vydrží pomaly celý rok. Akonáhle je vonná esencia vyčerpané, môžete i naďalej využiť vône z bambusových tyčiniek, a to napríklad v šatníkových skriniach, šuplíkách apod Aroma difúzory Vám tak zaistí prevoňanie Vášho bytu krásnu vôňou, ktorú si vyberiete. Nemusíte chodiť po byte a striekať žiadne spreje, pretože aróma difúzor pracuje za Vás a vonia stále.

Vonné bylinkovej sáčky

Vonné vrecúška naplnené najrôznejšími bylinkami môžete použiť prakticky v ktoromkoľvek kúte domova. Sáčky, nielenže príjemne voňajú, ale aj dotvorí dizajn Vášho bytu. Malý bavlnený vrecúško plnený sušenými kvetmi je tradičným spôsobom, ako prevoňať šuplíky, skrinky a toalety. Vône z aróma vreciek rýchlejšie vyprchá a nie je tak intenzívne. Preto je možné sáčok uložiť kamkoľvek a nebudete presýteniu intenzitou vône.

Parfumované kamene

Jedná sa o nevšedný podobu vône do bytu. Dekoratívne kamene môžete naaranžovať do terakotovej, prútené, bambusové misy a umiestniť do predsiene, obývacej izby alebo spálne. Vonné kamene budú okolo seba šíriť jemnú a príjemnú vôňu.

Katalytickej aróma lampy

Tieto aróma lampy predstavujú modernú podobu osviežovačov vzduchu. Samotná nádobka je jedinečným desingovým kúskom. Katalytická reakcia začína krátkym zapálením lampy a následným uhašením, potom už pokračuje sama bez horenia, a teda bez vypúšťania prípadných škodlivín. Reakciu je možné kedykoľvek prerušiť nasadením krytu na nádobku, ktorý zabráni prístupu vzduchu. Katalytické difúzory výborne zbaví akejkoľvek prostredia nežiaducich pachov, sú veľmi vhodné aj do fajčiarskych priestorov. Ako zaobchádzať s katalytickou lampou: do nádobky nalejte príslušnú vonnú esenciu, cca do 2 / 3. Následne vložíte do lampy bavlnený knôt s katalytickým horákom a necháte stáť. Po desiatich minútach bude knôt nasiaknutý, následne zapálite horák a po dvoch minútach plamienok sfúknite a lampu zakryjete vrchom. Ak budete chcieť lampu zhasnúť, postačí iba na horák nasadiť klobúčik, ktorý dokonale zabráni prístupu vzduchu a lampa sa tak zadusia.

Vonné relaxačné sviečky

Sviečky patrí bezpochyby medzi najobľúbenejšie voňavý doplnok našich interiérov. Okrem toho, že okolo seba šíri nami vybranú vôňu, či už sa jedná o citrusovú, sladkú, čerstvú, tak dokážu navodiť tú správnu romantickú náladu a útulnú atmosféru.

Bytové spreje

Jedná sa o klasické predstaviteľa bytovej vône, ktoré absorbujú alebo tlmia najrôznejšie pachy. Spreje, ktoré sú bežne k dostaniu v reťazcoch drogérie, sa však vyznačujú aj tým, že sú zdravotne závadné a do vzduchu uvoľňujú toxické látky, ako je benzén, ftaláty, toluén ai Nemusíte však siahať po týchto sprejoch. Medzi klasickými bytovými spreji sú aj také, ktoré sú postavené na prírodnej báze.

Druhy bytovej vôňa

* Drevitá
* Kvetinová
* Korenená
* Ovocná
* Sladká
* Čerstvá

Vôňa vhodné do bytu

* Ambra - táto vôňa je súčasťou luxusných a vzácnych parfumov. Je zemitá, drevitá s tónmi pižma. Ambra ocenia všetci milovníci sladkých drevitých vôní.
* Bergamot - vôňu využijete pri nervovom napätí, úzkosti ako antidepresívum, aj ako antiseptikum a antispazmatikum. Bergamot pohlcuje všetky nepríjemné pachy a priaznivo pôsobí proti depresiám a úzkostiam.
* Biely mach - vôňa vo Vás vyvolá predstavu trblietajúce sa rannej rosy, opradené striebristými pavučinka.
* Céder - jedná sa o drevitou, zemitú vôňu, ktorá Vás prenesie do ďalekého orientu.
* Grep - citrusová, svieža vôňa, vďaka ktorej do Vášho domova prenikne jarné hrejivé sicílskej slnka. Grep stimuluje dýchanie a prekrvenie mozgu.
* Harmanček - vôňa harmančeka Vás nabudí a vzpruží k aktivite.
* Kvet bavlníka - jemná vôňa prevzdušní každú miestnosť, zabezpečí Vám pocit nekončiacej eufórie pri každom Vašom nádychu.
* Levanduľa - akonáhle pocítite vôňu levandule, vybaví sa Vám slnko, iskrivé more, svieže letné vánok, Provence, Chorvátsko ai Levanduľa plne odľahčí Vaše zmysly, vyvolá absolútnu slobodu. Levanduľa je známa pre svoje upokojujúce účinky a pomáha zmierniť každodenný stres.
* Mandle - horká a predsa sladká mandle Vás očarí zmyselnú, nežnú a krehkú vôňou.
* Materina dúška - vôňa materinej dúšky Vás príjemne upokojí a privedie k rozjímanie.
* Med - s vôňou medu sa prenesiete na slnečný palouk plný lúčnej trávy a sladkých kvetov, kedy na okraji lesa zbadate bzučící včelí úľ s usilovným včielkami.
* Medovka - vôňa svieža medovky sa postará o bolesť Vašej hlavy a príjemne upokojí Vašej myseľ.
* Pomaranč - vôňa, ktorá jemne pôsobí na nervový systém, odbúrava únavu, nespavosť a ďalšie ťažkosti nervového pôvodu. Je účinným prostriedkom proti úzkosti, nervozite a popudlivosť. Zahrieva, zjemňuje a vyvažuje emócie.
* Ruže - jedná sa o úplne nadčasovú bytovú vôňu, ktorá prinesie do Vášho domova romantickú náladu.
* Santalové drevo - vôňa zlepšuje dýchanie, podporuje meditáciu a kreativitu. Má antidepresívne účinky, povznáša náladu, a tiež zlepšuje kvalitu spánku. Santalové drevo sa tiež používa do radu parfumov.
* Škorica - vôňa zapaľuje telesnú vášeň. Už od pradávna je škorica využívaná ako afrodiziakum. Vôňa dodáva chuť k pohybu, tvorivosti, prácu, aktivuje krvný obeh, stimuluje nervový systém.
* Vanilka - vôňa vo Vás ihneď evokuje lahodnú smotanovú vanilkovú zmrzlinovú pochúťku, ktorá sa Vám rozplýva na jazyku. Vôňa je omamná, obľúbená ako u žien, tak mužov. Vôňa navodzuje pokojnú a meditačné atmosféru. V stredoveku bola vanilka používaná ako afrodiziakum, alebo liečebný prostriedok proti horúčke.
* Verbena - s touto vôňou si užijete iskrivú citrónovú vôňu po celý rok. Verbena je mimoriadne cenená pre svoju silu a čistotu.

Ako na to, aby Váš domov skutočne voňalo

Aj keď si zakúpite akýkoľvek druh bytovej vôňa, nestačí ju len dať do miestnosti, bez toho aby ste predtým neučili určité kroky.

Rozhodne nie je riešením, aby ste prekryli bytovú vôňou existujúce pachy novú vonnou esenciou. Ovzdušia Vášho domova musí byť najprv čisté, bez prachu, nežiaducich aerosólov, následne zbavené najrôznejších pachov, ktoré do budúcna čo najviac budete eliminovať.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: