Podlahová krytina interierov - akú zvoliť

Rozhodli ste o sebe zmeniť Vasu podlahovú krytinu? Ešte sa rozhodujete, či zvoliť Plávajúcu podlahu Alebo parkety? Viete, že sa Plávajúce podlahy parketové aj dale deli ponúka VAM Tak Široké možnosti?


Faktory, ktoré rozhodujú o voľbe Podlahové krytiny

Skúste si vziať premyslieť nižšie uvedené faktory, ktoré pomôžu v rozhodovaní VAM, akú podlahovú krytinu nakoniec zvolíte.

* Zvuková izolácia
* Tepelná izolácia
* Vhodnosť pre alergikov
* Cena
* Odolnosť
* Životnosť

Ak uvažujete o rekonštrukcii bytu zároveň JE Vašim snom mit Kvalitný podlahu, určite budete spokojní s parketami laminátovú podlahou.

PARKETY laminátové podlahy - Pila Nechvalín - e-shop

Podlaha JE jednou z najdôležitejších časti Vázy domova, preto podľa dominantou Mela byt Cele miestnosti. S výberom podlahy VAM poradia spoločnosť konkordát Invest v Nechvalíně, who VAM ponúka laminátové podlahy parkety. Cesta do Nechvalína SE VAM ZA Kvalitný podlahou oplatí, ALE ak ste zďaleka, môžete využiť e-shop Spoločnosti.

Na e-shope máte možnosť objednať si akúkoľvek podlahu DLE svojich predstáv. Pri výbere podlahy JE zhotoviť dôležitá Jej životnosť KVALITA, ktorú VAM spoločnosť konkordát Invest ponúka. Z rozsiahlej Ponuky parkiet laminátových podláh si vyberie aj najnáročnejší klient desať. Váš domov Pote Preskočených: tajný oveľa veselší veríme, Zo nezostane u REKONŠTRUKCIE jedne miestnosti.

Drevená Podlaha

Drevená Podlaha bezosporu vdýchne do Vášho interierov výnimočné neopakovateľné Kúzlo, prirodzené teplo. Drevená Podlaha Má v akejkoľvek podobe reprezentatívnejší vzhľad, poskytuje možnosť renovácie, v tomto SE Lisi od laminátové podlahy. Drevená Podlaha zhotoviť nepriťahuje Prach, JE dobrým zvukovým izolantom aj tepelným. Moderné drevené podlahy sú vyrobené väčšinou z troch vrstiev, ktoré minimalizujú objemovú nestálosť dreva. Farebný ton drevené podlahy JE možné zmeniť farbením morením. Drevo ako také však s postupujúcim časom meni, pracuje, vplyvom slnečného žiarenia SE meni zhotoviť jeho zafarbenie.

Čo JE HDF nosná vrstva

HDF vrstva JE veľmi dôležitý ukazovateľ KVALITY Plávajúce laminátové podlahy. Jej hustota Na m3 percento zovreniu edited pôsobeniu vlhkosti nám udávajú kvalitu podlahy. Bohužiaľ zatuchnutý niektoré produkty, ktoré trh ponúka, nie sú vybavené týmto ohodnotením.

Rozdelenie Parket

Klasické parkety SE používajú edited Kvalitné Podlahová krytina Viac nez 100 rokov. PARKETY sú nadčasové, aby svojim dlhodobým používaním. PARKETY sebe hodia predovšetkým do súkromných objektu: domov, bytov, kde môžete zabezpečiť relatívnu stálosť teploty i vlhkosti vzduchu stálosť. Drevo žako Prírodný materiál reaguje totiž väčšie teplotné výkyvy všetkých Na i Na Vyššia vlhkosť okolitého vzduchu.

* Lamparkety - ide o sebe o lamelové drevené podlahy, ktoré sú tvorené lepenými podlahovými dielcami viacvrstvovými. Drevo Má originálne kresbu výnimočné vlastnosti. Lamparkety s povrchovou úpravou Maje Hladký povrch. Môžete JE niekoľkokrát prerobiť, dík tomu Maju edited by neobmedzenú životnosť. Ku Resetovať hrúbkou sú vhodné Na Mista, kde klasické parkety nemôžete použiť.
* Parketové vlysy - jedná sa o najosvedčenejší zároveň najčastejší typ parkiet. Vyrábajú sa z masívneho dreva, kedy jednotlivé vlysy sebe spojí Na princípe pero-drážka. Tieto parkety sú usušené maximálne Na 10%, čo zodpovedá relatívnej vlhkosti v miestnosti 40 - 60. Vlysy sa lepia na pripravený rovný podklad Suchý. Pote SE zbrúsi, vytmelí JE vykonaná povrchová Úprava lakom, voskom, Alebo olejom. Podlaha JE seskládaná z jednotlivých líšt do rôznych tvarov, najčastejšie stromčeka. Cesta SE přibíjela klince Na podklad, Dnes o sebe lepia k betónovému podkladu špeciálnym lepidlom. Údržba neni náročná.
* Kazetové mozaikové parkety - tieto parkety sebe skladajú do najrôznejších vzorov, napríklad stromčekovom Alebo Rybinová. PARKETY môžu byt vyrobené z masívneho dreva Alebo zhotoviť z viacvrstvového materiálu. Mozaiku môžeme ďalej deliť na drevenú mozaiku, priemyselnú mozaiku mozaikové parkety. Drevená mozaika - ide o sebe o Novom Výrobok, ktorý uvítajú všetci, ktorí majú radi prirodzené efekty dreva Pohodlie. Priemyselná mozaika - Ako uz edited napovedá, bola navrhnutá pre použitie v priestoroch s extrémnou záťažou. Jednotlivé nepresvedčivo nie sú opatrené perom Ani drážkou, Tak môžete využiť celkovú silu masívu pre opätovné brúsenie povrchu. Mozaikové parkety - ide o sebe o Diely malých rozmerov z masívneho dreva, kedy o sebe tieto dielce musi lepiť k podkladu. Mozaiku môžete prerobiť parketovú podlahu analogicky edited prijímajúci dosahuje rovnakej úžitkovej hodnoty. Výhodou týchto malých dielcov JE predovšetkým v tom, Ze JE Menšie vznik nosníka vplyvom vlhkosti vzduchu neudržanie.

Povrchová Úprava parkiet: lakovanie Alebo olejovanie. Pri lakovaní JE Možný výber z lakov pre nízku, strednú alebo vysokú záťaž. Pri olejovanie SE používa olej s voskom Alebo tzv dvojkomponentný olej.

Laminátová Podlaha

Pri výbere laminátové podlahy hrá každopádne dekor aj farebnosť podlahy významnú Rolu. Rozhodujúci význam pre dojem v miestnosti Má rovnako Tak voľba designu. Záleží na vašej voľbe, podľa Toho, pre ktorý sa rozhodnete, získate Individuálny Usporiadanie Priestor, v ktorých trávite svoj ČAS.

Laminátová Podlaha vyzerá veľmi Dobre, niektoré od drevených Ani nerozoznáte. Laminátové podlahy sú však v porovnaní SE drevom chladnejší, tvrdšie, hlučnejší. Na druhej strane sú však cenovo dostupnejšie.

Laminátové podlahy SE deli podľa záťažové triedy brusnosti.

Rozdelenie plávajúcich podláh

Laminátová Plávajúce Podlaha - nášľapná vrstva podlahy JE tvorená dekorom, ktorý JE upravený živicou. Nosná doska u kvalitných laminátových podláh tvorená HDF JE. Tretia vrstva protitah upravený živicou, sebe postará o stabilizácii tvare. Základné Druhy laminátových podláh SE da rozlíšiť do dvoch kategórií: Priamy laminát vysokotlakový laminát. Priamy laminát JE častejšie version, kedy niekoľko vrstiev laminátov JE stlačené pod vysokým tlakom v jedne operácii Na nosnú vrstvu HDF. Vysokotlakový laminát JE napred zatlačený Pote SE až uchytia v ďalšom procese Na nosnú vrstvu HDF. Na očistenie laminátové podlahy Používame vyžmýkaný mop Alebo lux.

* + Rôznorodosť dekorov,
* + Rozmerová stálosť oproti dreveným podlahám,
* + Nenáročnosť pokládky
* + JE odolná proti opotrebeniu,
* + JE odolná proti vysokým teplotám
* + Na udržiavanie JE Ľahká,
* + JE vhodná pre vykurované podlahy,
* + JE vhodná pre alergikov,
* - Na dotyk JE Studená,
* - JE hlučná,
* - Nemožno ju prerobiť, iba opraviť.

Korková Plávajúce Podlaha - ide o sebe o trojvrstvovú podlahu, podobne edited u Plávajúce podlahy z prírodného linolea. Líšia sa len materiálom, ktorým JE Tu Korok, Dale hrúbkou nášľapnej vrstvy, who činí Okolo 3 mm. Korkové podlahoviny delíme Na Na celoplošné lepené korkové dlaždice klasické korkové podlahy Plávajúce. Korkové dlaždice k celoplošnému lepeniu môžeme ešte rozdeliť dale: korkové dlaždice masívne (vykazujú jednotný materiál v Cele štruktúre korkovej hmoty), korkové dlaždice sendvičové (spojenie dvoch materiálových vrstiev som Resetovať štruktúre, kde základom JE nosná vrstva z granulovaného korku, ktoré JE spojené spojivom s tenkou dekoratívne korkovou vrstvou).

* + Pružná Podlaha,
* + Prírodné vzhľad JE nezávislý Na módnych aj interiérových trendoch,
* + Odoláva vlhkosti,
* + JE vhodná pre alergikov, Ekologický zdravotne nezávadný materiál,
* + Teplá Podlaha,
* + Tepelné aj Zvukové izolačné,
* + Tlmí nárazy, pohlcuje kročajový aj priestorový zvuk,
* + Trvácnejšie voči oteru, roztrhnutiu.

Plávajúce Podlaha z prírodného linolea - ide o sebe o trojvrstvovú podlahu, kedy nášľapná vrstva JE Široké 2 mm. Stredná vrstva JE zhustená drevovláknitá doska HDF, Spodná vrstva JE z korku. Prírodné linoleum SE používa edited Podlahová krytina uz predaji pred rekonštrukciou 150 rokov. Linoleum je čisto prírodný materiál. Obsahuje ľanový olej, vápenec, korkovou múčku, Prírodné živicu, pigmenty, drevitú múčku jutu, who tvorí podkladovú vrstvu linolea.

* + Spĺňa požiadavky moderného interiéru,
* + Teplá Podlaha,
* + Tepelné aj Zvukové izolačné,
* + Antistatická,
* + Trvanlivá,
* + Odolá OHŇU,
* + Nezapáli sa,
* + Odolná proti škvrnám, chemikáliám,
* + Odolná voči opotrebovaniu,
* + Odolná voči vysokým teplotám,
* + Antibakteriálne,
* + Elastická,
* + Šetrná ku kĺbom,
* - Citlivo reagujú na svetlo, keď zakryté časti podláh sa javí tmavšie.

Drevená plávajúca podlaha - Podlaha neni Pevné spojená s podkladnej vrstvou. Ovšem aj táto Podlaha moze byt celoplošne lepená. Nášľapná vrstva JE z jednotlivých rezaných lamiel, na 1 az 4lamelová. Stredná vrstva z dielov masívneho JE dreva, Spodná vrstva z dyhy JE Alebo masívneho dreva. Stredná vrstva Má vlákna proti smeru nášľapnej vrstvy tretej. Povrchová Úprava drevené Plávajúce podlahy: UV olejom, olejom s voskom, UV lakom. Drevená Plávajúce Podlaha sa ďalej delí: viacvrstvová Drevená Podlaha (podlahy spájajú dve príjemné vlastnosti. Nášľapnú vrstvu Maje z obľúbeného dreva pokládka JE diky tomu veľmi jednoduchá i Rychlá. Viacvrstvová Drevená Podlaha nepotrebuje žiadnu finálnu úpravu povrchu), vlysová Drevená Podlaha (Podlaha JE seskládaná z jednotlivých líšt do rôznych tvarov, najčastejšie však stromčeka. jazdy SE vlysová Drevená Podlaha přibíjela klince Na podklad, Dnes o sebe lepia k betónovému podkladu špeciálnym lepidlom. Údržba neni náročná), palubková Drevená Podlaha (táto Podlaha JE skutočný luxus, JE teda pomerne dráha) , parketová Drevená Podlaha (pokládka JE Rýchla, drevo neni napevno spojené s podkladom. PARKETY boli jednotky spájané do stromčekov, teraz o sebe skladajú do štvorcov).

* + Rýchla montáž podlahy,
* + Možnosť plného využitia podlahy iHNed po položení,
* + Antistatická,
* + Tepelné aj Zvukové izolačné,
* + Antibakteriálne.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí: